بررسی بهترین مارک اتومو پرومکس

بهترین اتومو پرومکس کدام است؟

بررسی و مقایسه کامل اتوموهای پرومکس

مقدمه

با پیشرفت علم و تکنولوژی، دستگاه های الکترومکانیکی مختلفی در زمینه آراستن و زیبا سازی ساخته شده است. ظاهر موها یکی از تاثیر گذارترین مقوله ها در زیبایی می باشد  با توجه به ژنتیک، منطقه جغرافیایی، نوع آب و هوا و … جنس موهای هر فردی متفاوت می باشد. انواع حالت های مو عبارتند از موهای صاف، فرفری، مجعد، وز، کم پشت، نازک و… هرشخصی با توجه به عدم رضایت خود از جنس موهایش و یا جهت تنوع طلبی  دوست دارد هرچند وقت یکبار مدل و حالت موهایش را تغییر دهد. اتومو، سشوار، فرکننده(موپیچ)، ویو کننده و حالت دهنده مو ابزارهایی هستند که در دنیای مدرن امروزی برای زیباسازی؛ به کمک انسان آمده اند.

در این مقاله می خواهیم شما عزیزان را با انواع اتوموهای پرومکس آشنا کنیم، لطفا با ما همراه باشید.

همه ما باور داریم که داشتن موهای سالم و زیبا یکی از فاکتورهای اصلی در آراستگی ظاهر و به تبع آن دادن یک حس خوب به شخص است. موها نیز مانند پوست بدن نیاز به مراقبت و رسیدگی دارند. لذا شستشوی مرتب، خشک کردن صحیح، استفاده از تقویت کننده ها و لوسیون های مناسب همگی از عوامل مهم در حفظ شادابی و سلامتی موها هستند.

در یک گروه بندی کلی موها به سه نوع مختلف تقسیم می شوند:

الف- موهای چرب

ب- موهای خشک

ج- موهای مختلط

موهای چرب چند ساعت بعد از شستشو حالت عادی خود را به دست می آورند ولی بعدا حالت چسیندگی پیدا می کنند. این موها بصورت مکرر باید شسته شوند (معمولا افراد با موهای چرب یک روز درمیان استحمام ضروری می گردد) شستشوی این نوع موها بهتر است با شامپوهای مخصوص موهای چرب انجام شود.

موهای خشک معمولا زیر و شکننده هستند و به اصطلاح حالت چوبی شکل دارند. این موها بعد از هر بار شستشو باید با نرم کننده های مناسب شسته شوند تا از حالت شکنندگی و خشکی خارج شوند.

موهای مختلط معمولا در افرادی رویت می شود که موهای بلند دارند. قسمت ریشه مو که به پوست سر نزدیکتر است همیشه چرب بوده و قسمت انتهایی موها حالت خشک دارند.

در هر صورت برای حفظ سلامتی تمام موها قبل از استحمام باید موهای شما برس کشیده شوند و به هنگام شستشو بصورت آرام و با مهارت خاصی کف سر و موها ماساژ داده شود تا ضمن از بین بردن چربی ها، گرد و خاک و … موهای شما زیباتر و درخشنده تر شوند.  

قبل از آشنایی با انواع محصولات کمپانی پرومکس بهتر است با اصطلاحات خاص مربوط به این وسایل آشنا شویم.

سرامیک:

در اتو موهایی که دارای صفحات سرامیکی هستند حرارت بصورت یکنواخت در تمام صفحات پخش شده و با این کار موها آسیب کمتری می بینند. در اتوموها با صفحات سرامیکی به ریشه مو هیچگونه آسیبی رسیده نمی شود و از این نظر کارکردن با اتومو سرامیکی راحت تر است. اتو موهای سرامیکی برای صاف کردن موهای نازک و شکنده بهتر می باشند.

کراتین:

پروتئین اصلی موجود در پوست، مو و ناخن که باعث جلوگیری از شکنندگی آنها می شود را اصطلاحاً کراتین می گویند. کراتین موجود در صفحات اتومو جهت استحکام بخشیدن به موها می باشد.

تیتانیوم:

تیتانیوم همانند کراتین برای التیام بخشیدن به موها و صاف شدن بهتر موها بسیار مفید می باشد. اتوموهایی که صفحات آنها روکشی از تیتانیوم دارد زودتر گرم شده و نسبت به صفحات سرامیکی دما را بهتر در سطح اتو انتقال می دهند. اتوموهای تیتانیوم برای موهای ضخیم و پرپشت بسیار مناسب می باشند.

نکات مهم و اساسی که به هنگام خرید اتو مو باید در نظر گرفت

– اتومو باید سبک وزن بوده و طراحی ارگونومیک داشته باشد تا نگهداری آن در دست راحت بوده و هیچ گونه ناراحتی برای مچ دست ایجاد نکند.

– صفحات اتومو باید صاف و بادوام باشند(با یکبار افتادن از روی میز یا دست کاربر صفحات آنها نشکند).

– باید سریع گرم شود( صرفه جویی در زمان گرم شدن و جلوگیری از اتلاف انرژی).

– تغییرات دمایی مختلفی داشته باشد ( بسته به جنس مو میزان گرم بودن اتومو متفاوت است)

– سیستم خاموشی خودکار داشته باشد (در صورت کار نکردن با اتومو بعد ازچند دقیقه بصورت خودکار خاموش شود)

– طول سیم بلند انتخاب شود تا موقع کار کردن با اتومو مشکل کوتاهی کابل و فاصله با آینه و … پیش نیاید.

– ضمانت نامه تعمیر و تعویض قطعات در صورت خرابی و … داشته باشد.

– تمام محصولات پرومکس از گارانتی دو ساله نگان سرویس برخوردار هستند.

– همچنین برند پرومکس با سه روش معروف که درسایت اصلی خود توضیح داده است؛ قابلیت شناسایی محصول اصل را از محصول قلابی فراهم می کند.

آشنایی با اندازه های مختلف اتوموها:

با توجه به جنس موها، کوتاهی و بلندی، نازک و پرپشت بودن، مورد استفاده برای سالن زیبایی یا منزل، مختص استفاده برای بانوان یا آقایان بودن و … باید اتومو خود را انتخاب کنید. در حالت کلی اندازه اتو مو بصورت زیر دسته بندی می شود تا شما را درانتخابی بهتر راهنمایی نماید.

– اتو موی سایز کوچک 1.5 سانتی متری برای موهای بسیار کوتاه

– اتو موی اندازه 2.5 سانتی متری برای موهای کوتاه و نازک

– اتو موی اندازه 3 سانتی متری برای موهای بلندی که طول آنها تا روی شانه باشد.

– اتو موی اندازه 3.5 سانتی متری برای موهای ضخیم و پر پشت

– اتو موی اندازه 5 سانتی متری برای موهای بسیار بلند و ضخیم

اتومو

یکی از وسایل پرکاربرد و اصلی برای حفظ زیبایی و حالت دهی موها اتوی مو می باشد. این وسیله پرکاربرد بصورت تک کاره و دوکاره مورد استفاده قرار می گیرد.

الف- حالت تک کاره : فقط برای صاف کردن موها بوده و ضمن حفظ درخشندگی موها، آنها را صاف و مرتب می نماید.

انواع اتوموهای خانواده پرومکس که بصورت تک کاربردی هستند عبارتند از : اتوموهای 5757K, 5850C, 5735, 5721, 5742, 5705

اتومو کراتین پرومکس مدل 5757K

جنس صفحات: سرامیک

مدت زمان گرم شدن: ۳۰ ثانیه

روکش صفحات: کراتین

محدوده تنظیم درجه حرارت: ۱۳۰ الی ۲۳۰ درجه

نمایش درجه حرارت توسط 5 چراغ LED در 5 رنگ

ولتاژ: ۱۱۰ الی ۲۴۰ ولت

پهنای صفحه: ۲۶ میلیمتر

قدرت دستگاه: ۵۵ وات

طول سیم: ۳ متر

همراه با کیف بزرگ (دارای لایه داخلی نسوز)

اتومو کراتین پرومکس مدل 5757K

در بین اتوموهای تک کاره برند پرومکس اتو موی 5757k بصورت کراتینه می باشد (حرف K در انتهای نام محصول کوته نوشت عبارت Keratin می باشد). این اتومو مجهز به سه کلید در دسته خود برای روشن خاموش کردن اتومو، کاهش و یا افزایش درجه حرارت (130 تا 240 درجه سیلسیوس) و همچنین تنظیم میزان درجه حرارت که توسط نشانگرهای LED نمایش می یابند.

اتومو حرفه ای بخاردار پرومکس مدل 5850C

جنس صفحات: سرامیک

دارای فناوری اولتراسونیک

مدت زمان گرم شدن: ۳۰ ثانیه

چراغ های نشانگر میزان حرارت (۱۵۰ الی ۲۳۰ درجه)

طول سیم ۳ متر

مجهز به کلید قفل صفحات

دکمه آزاد سازی مخزن آب

کلید فعال سازی عملکرد بخار

همراه با کیف بزرگ (دارای لایه داخلی نسوز)

لوازم جانبی: فرچه تمیز کردن محل خروج بخار

اتومو حرفه ای بخاردار پرومکس مدل 5850C

اتو موی 5850C جزه اتوموهای بخاردار حرفه ای این برند می باشد که کمترین دمای آن 150 درجه و بیشترین دمای آن  230 درجه سیلسیوس است (حرف c در این مدل اتوی مو کوته نوشت عبارت Celsius واحد اندازه گیری دما می باشد).

اتومو سرامیک باریک پرومکس مدل 5735

جنس صفحات: سرامیک

همراه با کیف کوچک (دارای لایه داخلی نسوز)

تنظیم درجه حرارت (۸۰ الی ۲۱۰ درجه)

پهنای صفحات: ۱۲میلیمتر

قدرت دستگاه: ۲۵ وات

طول سیم: ۳ متر با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه

اتومو حرفه ای بخاردار پرومکس مدل 5850C

این اتومو بسیار باریک بوده و برای استفاده آقایان و بانوانی که موهای بسیار کوتاهی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد صفحات اتومو ۱۲ × ۷۷ میلی‌متر بوده و توسط لایه‌ای سرامیک پوشانده شده است. پهنای صفحات آن 12 میلی متر و بسیار سبک و کم وزن می باشد.

اتومو سرامیک طبیعی پرومکس مدل 5721

جنس صفحات: سرامیک

مدت زمان گرم شدن :۳۰ ثانیه

همراه با کیف کوچک (دارای لایه داخلی نسوز)

پهنای صفحه سرامیکی: ۲۶ میلیمتر

قدرت دستگاه: ۴۵ وات

طول سیم: ۳ متر با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه

اتومو سرامیک طبیعی پرومکس مدل 5721

اتوموی 5721 دارای صفحات سرامیکی با عرض 26 میلیمتر است که در بازه زمانی بسیار کوتاه 30 ثانیه ای گرم شده و قابل استفاده می گردد. این اتومو دارای المنت حرارتی می باشد که از گرم شدن بیش از حد اتومو جلوگیری کرده و مانع از آسیب دیدن موها می گردد. قسمت پشت صفحات سرامیکی این اتومو قابلیت گرم شدن تا دمای 90 درجه را دارد که از این قسمت برای حالت دهی انتهای موها می توان استفاده نمود.

اتومو حرفه ای تیتانیومی پرومکس مدل 5742

جنس صفحات: صفحات سرامیک با روکش تیتانیوم

مدت زمان گرم شدن : ۳۰ ثانیه

تنظیم درجه حرارت (۸۰ الی ۲۱۰ درجه)

قدرت دستگاه: ۳۲ وات

طول سیم: ۳ متر

همراه با کیف بزرگ (دارای لایه داخلی نسوز)

اتومو حرفه ای تیتانیومی پرومکس مدل 5742

این اتومو نیز همانند مدل 5721 از عرض صفحات 26 میلیمتری استفاده می کند با این تفاوت که صفحات آن از جنس سرامیک بوده و دارای روکش تیتانیوم می باشد. دمای قابل تنظیم این اتومو بین 80 تا 210 درجه سیلسیوس می باشد. قسمت پشت این صفحات نیز تا دمای 90 درجه گرم شده و برای ایجاد فرهای درشت روی موهای بلند بسیار مناسب می باشد. این مدل اتومو بعد از سپری شدن 30 ثانیه گرم شده و قابل استفاده می گردد.

اتومو سرامیک طبیعی پرومکس مدل 5705

جنس صفحات: سرامیک

مدت زمان گرم شدن : 90 ثانیه

پهنای صفحه سرامیکی:۲۰ میلیمتر

قدرت دستگاه: ۲۵ وات

سیم با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه

اتومو سرامیک طبیعی پرومکس مدل 5705

اتومو 5705 به رنگ سفید با صفحات سرامیکی طراحی شده است. این اتومو به کمک دکمه روشن/خاموش که در بدنه  آن موجود می باشد پس از سپری شدن  1.5 دقیقه وصل شدن به پریز برق گرم شده و قابل استفاده خواهد بود. در مقایسه با سایر اتوموها زمان گرم شدن این اتومو بسیار زمان بر بوده و تا سه برابر مدت  زمان لازم برای گرم شدن برای سایر اتوموها می باشد. صفحات سرامیکی برای صاف کردن موها بسیار مناسب می باشند و گرما را در تمام سطح اتو بصورت یکنواخت انتقال می دهند. با استفاده از این اتوی مو دیگر نگران وزشدن و آسیب دیدن موهای خود نباشید.

ب-حالت دوکاره: اتو موهایی که حالت دوکاره دارند ضمن صاف کردن موها برای حالت دهی و مجعد کردن موها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

اتو موهای مدل 5858k ( اتومو و حالت دهنده کراتینه 5858) و اتومو مدل 5500 (اتو موی خشک و تر) در گروه اتوموهای دوکاره قرار دارند.

اتومو حرفه ای سرامیک خشک و تر پرومکس مدل 5500

جنس صفحات: سرامیک

جنس بدنه : از جنس مخصوص (رابر)

تنظیم درجه حرارت (۸۰ الی ۲۱۰ درجه)

پهنای صفحه: ۴۵ میلیمتر

قدرت دستگاه : 40 وات

اتومو حرفه ای سرامیک خشک و تر پرومکس مدل 5500

برای زیباتر شدن موها، بعد از شستشو باید توسط سشوار ابتدا موهای خود را خشک نمایید و سپس با استفاده از اتومو برای صاف کردن و زیباتر ساختن آن اقدام نمایید. در اتومو 5500 پرومکس صفحات سوراخ داری با عرض 45 میلی متر وجود دارد که برای صاف کردن موهای خشک و مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد تا دیگر نیازی به خشک کردن موها خود به صورت جداگانه نداشته باشید. این اتومو بخصوص برای موهای بلند بسیار مناسب می باشد. رطوبت روی موها پس از بخار شدن از سوراخ های تعبیه شده روی صفحات خارج شده و عمل صاف کردن موها را راحت تر نموده و حالت نرم تری به موها می بخشد. این اتومو داری بدنه‌ لاستیکی ضد لغزش (رابر) بوده دارای سیم بلند با قابلیت چرخش و حلقه‌ آویختن می باشد.

اتومو و حالت دهنده مو کراتین پرومکس مدل 5858k

جنس صفحات: سرامیک

دارای روکش کراتین

مدت زمان گرم شدن: ۳۰ ثانیه

تنظیم درجه حرارت ۸۰ الی ۲۱۰ر(برای موپیچ) و ۲۳۰ (برای صاف کن)

دارای صفحه دیجیتال

دارای قفل صفحات

نوک عایق برای استفاده با هر دو دست

سیم با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه

قدرت دستگاه: ۵۵ وات

اتومو و حالت دهنده مو کراتین پرومکس مدل 5858k

اتومو و حالت دهنده پرومکس 5858k دارای صفحات سرامیکی با روکش کراتین می باشد. این اتومو با طراحی ارگونومیک و صفحاتی بسیار باکیفیت ساخته شده است. طراحی این اتومو به صورتی است که قسمت داخلی آن بصورت صفحات صاف اتومو بوده و قسمت خارجی این صفحات مانند حالت دهنده های کمپانی پرومکس به شکل محدب (مانند فرکننده ها) می باشد و برای حالت دهی موها مورد استفاده قرار می گیرد.

این اتومو دارای نمایشگر جهت نمایش درجه حرارت (110 تا 240 درجه سیلسیوس) می باشد و دارای سه کلید فشاری جهت روشن/ خاموش کردن، کاهش و افزایش درجه حرارت صفحات می باشد. برای کار با دستگاه کافی است بعد از روشن کردن آن و تنظیم نمودن درجه حرارت، موهایتان را درون صفحات آن قرار دهید تا موهای صاف و یکدستی را تحویلتان دهد. فراموش نکنید که این اتومو از صفحات سرامیکی با روکش کراتین ساخته شده است. کراتین موجود روی این صفحات با اتوکشی به موها منتقل شده و موجب شادابی و سلامت هر چه بیشتر موها می گردد.

مقایسه بین اتوموها

اتومو 5858k و 5500 در گروه اتوموها دوکاره قرار دارند . اتوموهای 5757k، 5850C، 5705 ،5742 ،5721 ،5735 در گروه اتو موهای تک کاره دسته بندی شده اند.

اتوموی 5500 با استفاده دوگانه طرفداران زیادی در بین کاربران دارد. این اتومو از جنس رابرساخته شده و دوام بالایی دارد. پهنای صفحات این اتومو 45 میلیمتر است که بیشترین پهنا را در بین اتو موهای پرومکس دارد. با توجه به پهنای زیاد، این اتومو برای موهای بلند بسیار مناسب می باشد چرا که سریعتر می تواند کار اتو کشی را به سرانجام برساند.

دو مدل از اتوموهای پرومکس از روکش کراتین استفاده می کنند . اتوموهای 5757k  و 5858k هر دو از صفحات سرامیکی ساخته شده اند ولی این صفحات سرامیکی مجهز به روکش کراتین هستند، قدرت دستگاه در هر دو اتومو 55 وات می باشد و تغییرات دمایی در این دو اتومو برابر بوده و از 110 درجه تا 240 درجه می باشد. تنها تفاوت این دو اتومو در حالت استفاد ( تک کاره – دوکاره بودن ) می باشد که قبلا توضیح داده شده است.

اتوموی 5742 تنها اتومویی است که از صفحات سرامیکی ساخته شده اما این صفحات سرامیکی با روکش تیتانیوم پوشانده شده است تا دما را در طول صفحات اتومو بصورت یکنواخت پخش کرده و از هر گونه آسیب به موها جلوگیری به عمل آورد. قسمت پشت صفحات سرامیکی در این مدل و همچنین در دو مدل 5721 و 5742 تا 90 درجه سیلسیوس گرم شده تا قابلیت مجعد کردن انتهای موها را داشته باشد (هیچوقت مانند یک فرکننده عمل نمیکند اما قابلیت مجعد کردن و حالت دهی موهای باریک و نازک انتهای موها را دارد). المنت حرارتی موجود در این اتوموها مجهز به سنسورهای دمایی است که از گرم شدن بیش از حد اتومو جلوگیری کرده و مانع از آسیب دیدن اتومو و خود موها می گردد.

اتوموی 5735 کم عرض ترین اتومو خانواده پرومکس می باشد. پهنای صفحات آن 12 میلیمتر است و  برای موهای نازک وکم پشت، موهای کوتاه و برای اتو کشی موهای آقایان بسیار مناسب می باشد.

در بین 8 عدد اتوموی ذکر شده به غیر از اتوموی مدل 5705 بقیه اتوموها مدت زمان گرم شدنشان 30 ثانیه می باشد. بعد از سپری شدن این زمان صفحات اتوموی مورد نظر گرم شده و قابل استفاده می باشد. همانطور که گفته شد مدت زمان گرم شدن اتوموی مدل 5705 کمی بیشتر از بقیه مدل هاست و 90 دقیقه می باشد. به غیر از اتومو مدل 5705 که طول کابل آن 1.9 متر می باشد، تمام اتوموهای پرومکس دارای کابلی به طول 3 متر می باشند.

تمام اتوموها دارای قابلیت چرخش 360 درجه سیم می باشند که این قابلیت ضمن حفظ کابل از پیچ خوردگی و استهلاک، به استفاده آسان از اتومو نیز کمک شایانی می نماید. تمامی اتوموهای برند پرومکس دارای حلقه آویز می باشند تا در صورت عدم استفاده بتوان از این حلقه آویزان نمود.

دستکش سه انگشتی و کیف نسوز نگهدارنده اتومو جزء اقلام جانبی همه اتوموهای پرومکس می باشند . دستکش سه انگشتی  به کاربر اجازه می دهد به تنهایی و با کمک گرفتن از دو دست خود کار اتو کشی را به راحتی انجام دهد. پس از استفاده از اتومو شما می توانید آن را داخل کیف نگهدارنده خودش قرار دهید . با استفاده از کیف نگهدارنده حمل و نقل اتومو آسانتر خواهد بود.

توصیه های طلایی برای استفاده کنندگان از اتومو

1- قبل از اتو کشیدن، موهای خود را تمیز شسته وخشک نمایید.

2- بعد از خشک کردن (با استفاده از سشوار یا حوله )، از براق کننده‌ های مو در لابه لای موها استفاده کنید.

3- اگر موهای خیلی فر یا وز دارید، برای اتو کشیدن، لایه‌های باریک و نازکی از موها را بردارید.

4- برای اتو کردن موهای فر، قبل از اتو از براق کننده‌ ها استفاده کنید و از واکس و کرم مو بعد از اتو، آن هم به مقدار خیلی کم استفاده کنید (استفاده از واکس و کرم مو به مقدارخیلی زیاد بعد از اتو برای موهای فر، مضر بوده و آنها را وزتر خواهد کرد و قبل از آن هم در صاف کردن موها شما را با مشکل مواجه می سازد.)

5- برای موهای صاف که فقط کمی موج دارند قبل از اتو کشیدن، مقداری واکس یا کرم مو را به نوک انگشتان زده و به همه جای موهایتان بمالید تا پوششی بین مو و اتو باشد و از سوختن مو جلوگیری نماید.(فراموش نکنید که موهای صاف نسبت به موهای فر شکننده ‌تر و ضعیف ‌تر هستند و در مقابل گرما و حرارت آسیب پذیرترند).

6- برای موهای خیلی فر موها را بصورت دسته های خیلی باریک انتخاب کرده و اتوکشی نمایید. بعد از یک بار اتو کشیدن لایه های نازکی از مو، مقدار کمی واکس را کف دست‌ ها زده و روی موها بکشید و بعد دوباره با جدا کردن لایه ‌های بعدی مو، آن ها را اتو کنید و به همین روش ادامه دهید تا تمام موهای شما اتو کشی شوند.

7- توجه نمایید که اتو کشیدن موها از ریشه، به موها آسیب جدی رسانده و باعث ریزش آن ها خواهد شد. پس با فاصله از ریشه ی موها، آنها را اتو کنید.

8- استفاده مکرر و زیاد از اتومو باعث ریزش و کم شدن موها خواهد شد، پس بهتر است تنها در مواقع خاص، این کار را انجام دهید.

9- برای اتوکشی موهای رنگ شده و‌ هایلایت شده ابتدا موها را با مقدار کمی واکس مو بپوشانید تا به هنگام اتوکشی کمتر آسیب ببینند.

10- پس از استفاده از اتومو همیشه آن را تمیز کرده و پس از خشک شدن کامل آن در داخل کیف مخصوص خودش نگهداری نمایید.

چگونه اتوموی خود را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن اتو مو، دستورالعمل های زیر را گام به گام انجام دهید:

– اول از همه، اتو مو را از برق جدا کنید.(ابتدا دکمه روشن/خاموش روی دسته را بزنید و سپس کابل مربوطه را از پریز جدا کنید)

– در صورت گرم بودن اتو مو، اتو را بر روی یک صفحه مقاوم در برابر حرارت(مثل صفحه آهنی ، روی کاشی یا موزائیک) قرار دهید، و اجازه دهید تا صفحات اتو مو کاملا خنک شوند.

– سپس اتو مو را کنترل کنید که آیا اتو مو به اندازه کافی خنک شده و با خیال راحت می توانید به آن دست بزنید و صفحات را لمس کنید.

– صفحات اتوی موی و دسته وکابل را با پارچه ای مرطوب یا حوله کاغذی پاک کنید. عمل کشیدن پارچه را زیاد روی صفحات انجام ندهید و صفحات را فشار ندهید ، فقط پارچه مرطوب را به آرامی روی صفحات بکشید.همچنین دسته و کابل را به آرامی با دستمال مرطوب دستمال کشی نمایید.

– تمام سطوح را پاک کنید تا یک تمیزکاری اساسی انجام داده باشید.

– قبل از استفاده مجدد از اتو مو مطمئن شوید که کاملا خشک شده است.

توجه : برای نظافت اتوی مو می توانید از روشهای خانگی مثل استفاده از مسواک ، جوش شیرین ، الکل ، استریل کننده و … استفاده کنید اما استفاده از اینها امکان دارد موجبات خرابی اتو موی شما را فراهم آورد و هزینه هنگفتی به دنبال داشته باشد. لطفا قبل از استفاده از این مواد از گوگل کمک بگیرید.

لطفا سوال، نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت ارسال دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید!

سوسیال نت
ارسال دیدگاه