بهترین ریش تراش های برقی پرومکس کدامند؟

ریش تراش پرومکس

ریش تراش های برقی پرومکس

یکی از دغدغه های تمام آقایان اصلاح موهای زائد سر و صورت آنان می باشد. ریش تراش از ملزومات بهداشتی آقایان مرتب و آراسته است. این دستگاه از زمان های بسیار دور در همه جای دنیا مورد استفاده قرارمی گرفت. پیرایش و مرتب سازی موها با استفاده از ماشین اصلاح، خود تراش، ریش تراش، کلیپر و … انجام می گیرد. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با ریش تراش های پرومکس آشنا کنیم. 

هدف کلی از بکارگیری این دستگاه ها اصلاح سر و صورت و از بین بردن موهای زائد است. اصلی ترین بخش هر وسیله الکتریکی موتور آن می باشد. موتورهای الکتریکی از نظر نوع عملکرد به دو دسته DC , AC تقسیم می شوند. در مقاله بهترین مدل سشوار پرومکس به تفضیل در این مورد صحبت کرده ایم لذا از بیان مطالب تکراری جلوگیری می گردد.

این ریش تراش­ها از نظر منبع تغذیه به سه دسته تقسیم می شوند. بی سیم، با سیم، بی سیم و باسیم(ترکیب هر دو حالت)

مدل های باسیم، همانطور که از نامشان پیداست با جریان برق کارمی کنند و موقع قطعی برق یا عدم دسترسی به پریز برق قابل استفاده نیستند.

برخی از این دستگاه ها بصورت بی سیم بوده و با باتری کار می کنند. باتری آنها می تواند قابلیت شارژ داشته باشد، یا یکبارمصرف بوده و با اتمام شارژشان دیگر قابل استفاده نبوده و باید با باتری جدید تعویض شوند. به همین دلیل این نوع از ریش تراش ها طرفداران زیادی ندارند.

ریش تراش هایی که به صورت با سیم و بی سیم کارمی کنند، طرفداران زیادی دارند. باتری این دستگاه ها قابل شارژ بوده و با ذخیره انرژی بصورت بی سیم نیز قابل استفاده می باشند. از این ریش تراش ها می توان درون خودرو، پشت میزکار، محیط های باز و حتی مسافرت نیز استفاده نمود.

ریش تراش ها از نظرعملکرد به دو دسته کلی تقسیم می شوند: فویلی- دایره ای

ریش تراش فویلی: این ریش تراش ها از چند عدد تیغه فلزی تشکیل شده اند که با قرار گیری روی پوست صورت، موهای زائد را از بالا به پایین از ته تراشیده، اصلاح بسیارتمیز و سریعی انجام می دهند. یک ورق فویلی آلومینیومی لابه لای تیغه ها قراردارد که بصورت سوراخدار بوده و باهدایت موها به سمت تیغه کار اصلاح را سریعتر می نمایند. تیغه این نوع ریش تراش ها درسه اندازه(کوتاه، متوسط و بلند) طراحی شده و موقع اصلاح، تیغه ها تعویض می گردند.

این ریش تراش برای اصلاح موهای بسیار ریز مناسب است. آقایانی که هر روز اصلاح می نمایند و دوست دارند در چهره خودشان با خط ریش تنوع ایجاد نمایند بهتر است از این مدل ریش تراش ها استفاه نمایند.

 ریش تراش های فویلی برای اصلاح ریش و سبیل های بلند، مناسب نیستند. موتور آنها بصورت صدادار بوده و برای استفاده در فضای باز بسیار مناسب می باشند.

ریش تراش دایره ای: تیغه های این دستگاه ها به شکل دایره ای بوده و درتمامی جهات بصورت چرخشی به حرکت درمی آیند. ریش تراش های مدور برای اصلاح موهای ضخیم بسیار مناسب هستند.

به هنگام خرید یک ریش تراش برقی یا ماشین اصلاح سر و صورت غیر از هزینه مصرفی، معیارهای دیگری را باید درنظر بگیرید. این معیارها عبارتند از:

– وزن و طراحی بدنه                           – پنل LED                                              – منبع تغذیه                                 

– ضد آب بودن                                 – الزامات نگهدارنده                                    – گارانتی  

وزن و طراحی بدنه: نحوه دردست گرفتن ریش تراش بسیارمهم است، هرچقدر ریش تراش شما خوش دست و سبک وزن باشد، کارکردن با آن آسانترخواهد بود. ریش تراش هایی که از طراحی ارگونومیک برخوردارهستند طرفداران زیادی دارند. دسته برخی از این محصولات از روکش رانرساخته شده، به هیچ وجه روی دست نمی لغزند. کارکردن با این محصولات بسیار آسان و جذاب می باشد.

براساس جنس قطعات بکار گرفته شده در ریش تراش، نوع تیغه ها و جنس بدنه ، وزن دستگاه متفاوت خواهد بود. هرچقدر دستگاه سبکتر باشد، راحت تر در دست کاربران قرار می گیرد و کارکردن با آن آسانتر می باشد.

پنل LED: براساس مدل دستگاه تعداد LED های بکار رفته در ریش تراش های مختلف، متفاوت می باشد. ریش تراش ها می توانند1،3 ،5  و… چراغ نشانگر داشته باشند. این چراغ ها بصورت نشانگرهای دیجیتالی صفر و یک(چراغ های روشن و خاموش) میزان شارژ باتری را نمایش می دهند.

منبع تغذیه: براساس نحوه عملکرد دستگاه، منبع تغذیه آن می تواند باتری یا برق باشد. همانطورکه در قسمت بالا توضیح داده شد ریش تراش های شارژی می توانند بصورت بی سیم و باسیم باشند. همانطورکه قبلاً گفته شد هر کدام از این مدل ها نکات ضعف و قوت زیادی دارند.

ضد آب بودن: از ویژگی های خیلی مهم ریش تراش های برقی، دارا بودن استاندارد ضد آبی است. ریش تراش هایی که این قابلیت را دارند راحت تمیز می شوند. کاربران می توانند بعد از هربار استفاده از دستگاه سَری آن را شسته و از تمیز کردن با فرچه راحت شوند. یا راحت زیر دوش حمام از آن استفاده کنند.

ریش تراش پرومکس

 حداقل استاندارد لازم ریش تراش های برقی ipx4 می باشد. ریش تراش هایی که این استاندارد را دارند به مدت 5 دقیقه درمقابل پاشش قطرات آب در تمام جهات مقاومت می نمایند. اگرمحصولی از استانداردipx7 برخوردار باشد به مدت یک ساعت قابلیت غوطه ورشدن در آب را دارا می باشد. اما این روش استفاده و شستن دستگاه بصورت کامل به هیچ وجه توصیه نمی شود.

 الزامات نگهدارنده: بعد از استفاده از ریش تراش ها باید موهای اضافی باقی مانده از اصلاح را از لابه لای تیغه ها خارج نمایید. برای این کار باید از فرچه تمیز کننده مختص دستگاه استفاده نمایید. اگر دستگاه شما ضد آب است، کارتان راحت است و با شستن دستگاه آن را نظافت کنید.

برخی از ماشین های اصلاح و ریش تراش ها دارای روغن مختص تمیزکاری هستند. بهتراست بعد از  3-2بار استفاده از دستگاه نسبت به روغن کاری چرخ دنده ها و تیغه های آن اقدام نمایید.

اکثر محصولات برقی برند پرومکس دارای یک کیف نگهدارنده هستند. با قراردادن محصول درون کیف حمل و نقل آن آسانتر بوده و از گم شدن قطعات یدکی و جدا شوند آن جلوگیری می گردد. به هنگام اساس کشی یا مسافرت نیز جابه جا کردن یک کیف جمع و جور بسیار راحت خواهد بود.

گارانتی: یکی از دغدغه های کاربران وسایل برقی، داشتن گارانتی محصول می باشد. تمام محصولات پرومکس از گارانتی دو ساله نگان سرویس برخوردار هستند. کاربران محصولات پرومکس جهت استفاده از گارانتی محصول خریداری شده به صورت حضوری یا اینترنتی باید فاکتورخرید یا دفترچه محصول را بصورت مهر شده از فروشنده تحویل بگیرند.

توجه: به هنگام خرید اینترنتی از فروشگاه های مجازی و سایت ها، لطفاً به نشان اعتماد، نشان الکترونیک و شکایات انجام شده برعلیه سایت مربوطه که در قسمت پاورقی سایت درج می گردد توجه نمایید.

افراد سودجو و متخلف با سوء استفاده ازآرم ها و مهرهای جعلی کالاهای fake و تقلبی را جایگزین محصولات اصلی می نمایند. اما طراحان برند نام آور پرومکس با یک ترفند خاصی این عمل غیراخلاقی را افشا نمودند. با مراجعه به مقاله شناسایی محصولات اصل از تقلبی پرومکس می توانید با این ترفندها آشنا شوید. 

آشنایی با دو اصطلاح تریمر و کلیپر:

تریمربه معنای خط زن می باشد. با تعویض سَری معمولی(فویلی یا دوار) با سَری تریمر برای ایجاد خط ریش، خط بنا گوش وخط سبیل استفاده می شود. برخی از ریش تراش ها سَری تریمر جداگانه ندارند و تریمر آنها مانند یک قطعه یدکی در پشت دستگاه قرار گرفته است.

برخی از ریش تراشها نیز دارای چند عدد تریمر با اندازه های مختلف هستند. ریش تراش مدل 9900 پرومکس تنها محصول این برند است که دارای دو عدد تریمر است. تریمر باریک آن در اندازه 8.3 میلی متر و اندازه تریمر پهن آن 32 میلی متر می باشد.

کلیپر به معنای حجم زن است. این اصطلاح بیشتر درماشین های اصلاح موی سَر کاربرد دارد. اصلاح موی سَر با شماره صفر، یک سَری مجزا است که روی محافظ کلیپر قرار گرفته و موهای سر را از ته کوتاه می نماید.در این مدلاصلاح، طول موهای باقی مانده روی پوست سر برابر با 1.6 میلی متر می باشد.

 نکات مشترک ریش تراش های پرومکس عبارتند از:

-برند پرومکس دارای 8 مدل ریش تراش برقی می باشد که همه این مدل ها بصورت بی سیم و با سیم کار می کنند. یعنی منبع تامین انرژی آنها برق و باتری است. پس از آنکه دستگاه بصورت کامل شارژ شد، به مدت یک ساعت قابل استفاده است.

-تمام مدل ها از نشانگر دیجیتالی (LED) برخوردار هستند. اختلاف آنها در تعداد و نحوه چیدمان  نشانگرهای دیجیتالی می باشد.

– همه مدل ها کیف نگهدارنده دارند.

– ولتاژ برق تمام ریش تراش های پرومکس بصورت یونیورسال(ولتاژ بین 240-110 ولت) در نظر گرفته شده است.

آشنایی با انواع ریش تراش های پرومکس:

ریش تراش مدل 8737

ریش تراش برقی پرومکس مدل8737  یکی از محصولات پیرایشی آقایان مرتب و آراسته است. این ریش تراش بصورت بی سیم و باسیم مورد استفاده قرارمی گیرد. منبع تامین انرژی آن برق شهری و باتری لیتیومی قابل شارژ است.  این محصول وقتی برای اولین بار مورد استفاده قرار می گیرد باید به مدت 90 دقیقه شارژ شود ولی در استفاده های آتی بعد از سپری شدن 60 دقیقه بصورت کامل شارژ شده و کاربران می توانند به مدت یک ساعت بدون اتصال به برق از این دستگاه استفاده نمایند. صفحه نمایش دیجیتالی درقسمت جلوی دستگاه میزان شارژ باقی مانده را به نمایش می گذارد.

این ریش تراش بسیارخوش فرم بوده و جنس دسته آن خاصیت ضد لغزشی دارد. سَری فویلی آن از دو ردیف تیغه استیل ضد زنگ تشکیل شده است. این محصول برای اصلاح موهای سر و صورت و همچنین خط زن ریش و سبیل بسیار فوق العاده است. دستگاه با سرعت 8000-7000 دور در دقیقه موهای زائد را از بین می برد.

ریش تراش از استاندارد ipx4 برخوردار است. برای حفظ  بهداشت و افزایش عُمر دستگاه باید پس از هر باراستفاده از دستگاه سَری آن را شستشو داده و یا با دستمال نمناک تمیز نمایید.

این دستگاه بصورت یونیورسال طراحی شده و با ولتاژ بین 240-110 ولت کار می کند. کاربران می توانند با خیال آسوده درهمه جای دنیا از این محصول استفاده نمایند. یک کیف کوچک برای نگهداری محصول تعبیه شده، تا پس از هر بار استفاده از دستگاه قطعات آن درون کیف قرار گرفته و جابه جایی آن آسانتر شود.

ریش تراش پرومکس

ریش تراش پرومکس

ریش تراش مدل 8023

از نظر کارآیی و نوع عملکرد این ریش تراش همانند مدل 8737 می باشد، لذا از بیان مطالب تکراری جلوگیری می گردد. 

آشنایی با قابلیت اصلاح خشک و تر در ریش تراش های برقی پرومکس:

برخی از کاربران بر این باورند که با ایجاد کف صابون یا مواد شوینده ای که مختص کف سازی هستند، بر روی پوست صورتشان، می توانند اصلاح زیباتری داشته باشند. این ریش تراش اصلاح یکسانی را بر روی پوست های خشک و تر انجام میدهد.

در بین ریش تراش های پرومکس فقط سه مدل8737, 8023,  9340 دارای قابلیت اصلاح خشک و تر می باشند. بقیه ریش تراش ها فاقد این قابلیت هستند.

اختلاف آنها در رنگ آمیزی و طراحی ظاهری است. ریش تراش مدل 8023 در سه رنگ قرمز، آبی و خاکستری می باشد در حالی که ریش تراش مدل8737 بصورت ترکیب مشکی و نقره ای در یک مدل طراحی و تولید شده است.

ریش تراش پرومکس مدل 9900

این ماشین اصلاح بصورت با سیم و بی سیم برای اصلاح موهای گردن و صورت استفاده می شود. ماشین اصلاح 9900 از سَری چرخشی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می نماید. باتری لیتیومی یونی این دستگاه در شارژ اولیه پس از سپری شدن 8 ساعت بصورت کامل شارژ می شود. دستگاه پس از اینکه بطور کامل شارژ شد به مدت یک ساعت قابل استفاده خواهد بود. اما در استفاده های آتی مدت مان شارژ آن کمتر شده و به یک و نیم ساعت نوسان خواهد یافت. کاربران می توانند از این محصول هنگام مسافرت درون خودرو، موقع قطعی برق یا عدم دسترسی به جریان برق به راحتی استفاده نمایند.

این ریش تراش مجهز به خط زن جداگانه می باشد که برای ایجاد خط ریش، خط بنا گوش و خط سبیل مورد استفاده قرارمی گیرد. در این دستگاه از دو عدد تریمر استفاده شده است. تریمر باریک 8.3 میلی متر و تریمر پهن در اندازه 32 میلی متر می باشد.

صفحه نمایش دیجیتالی که میزان شارژ را به نمایش می گذارد در قسمت رویه دستگاه زیر نماد promax قرار گرفته است. ظاهراً این نشانگر دیجیتال همیشه خاموش بوده و غیرقابل رویت است اما دراصل با روشن کردن دستگاه (با زدن دکمه power) صفحه نمایش دیجیتالی درمعرض دید کاربران خواهد بود. ریش تراش برقی دارای پایه استند می باشد تا درمواقعی که برای چند دقیقه از آن استفاده نمی کنید روی پایه قرار گیرد.

این محصول در برابر پاشیده شدن قطرات آب با کُد استاندارد ipx5 مقاومت کرده و آسیبی به آن نمی رسد. لذا کاربران می توانند جهت حفظ  نکات بهداشتی ، افزایش عمردستگاه و نظافت آن سَری دستگاه را از بدنه آن جدا کرده و شستشو دهند. به هنگام نصب سَری باید دقت نمایید که بطور کامل خُشک شده باشد.

این محصول با ولتاژ 240-110 ولت کار می کند، ولتاژ آن یونیورسال بوده و همه جا قابل استفاده است. کاربران می توانند با قراردادن ریش تراش درون کیف مخصوصش، بدون هیچ گونه نگرانی از تبدیل ولتاژ مصرفی و مبدل محصول را در تمام جاهای دنیا با خود همراه داشته باشند.

ریش تراش پزومکس

ریش تراش پرومکس

ریش تراش پرومکس مدل 9855

در ریش تراش برقی مدل 9855 از فن آوری تیغه های مدور استفاده شده است. طراحان پرومکس در این محصول از سه عدد تیغه دایره ای شناور کمک گرفته اند. این تیغه ها با سرعت بالایی  برای از بین بردن موهای زائد ریش و سبیل آقایان عمل می نمایند. دستگاه دارای خط زن مجزا نیز می باشد که برای ایجاد خط ریش و سبیل بسیار زیبا عمل می کند.

این محصول بصورت باسیم و بی سیم عمل می نماید. در شارژ اولیه بعد از 8 ساعت اتصال شارژر به انتهای دستگاه و متصل نمودن سردیگر آن به پریز برق دستگاه بطورکامل شارژ می شود. محصول قابلیت شارژ سریع داشته و در استفاده های بعدی 90 دقیقه زمان نیاز دارد تا شارژ شود. وقتی این محصول بطورکامل شارژ شد تا یک ساعت بدون اتصال به برق قابل استفاده خواهد بود.

کاربران می توانند موقع مهمانی، درون خودرو، عدم برقراری جریان برق و یا سایرموارد اورژانسی که نه وقت آرایشگاه رفتن دارند و نه برق دارند، با خیال راحت از این دستگاه استفاده نمایند.

این ریش تراش یک صفحه نمایش دیجیتالی با نور پس زمینه آبی خوش رنگ دارد که موقع اتصال به برق، میزان شارژ باتری را به نمایش می گذارد.  شارژ این محصول بصورت صعودی دربازه اعداد بین % 20, 40, 60, 80, 100  در 5 مرحله به نمایش در می آید.

در این ریش تراش از استاندارد ipx7 استفاده شده است. سَری دستگاه و تیغه های آن قابل شستشو بوده و خیلی راحت تمیز می شوند. بهتر است بعد از هر بار استفاده از دستگاه آن را نظافت کرده و درون کیف مخصوص خودش نگهداری نمایید.

ریش تراش پرومکس مدل 9646

ریش تراش برقی پرومکس مدل 9646 از نظر شکل ظاهری، قابلیت ها و نحوه عملکرد درست همانند مدل 9855 می باشد. تفاوت آنها در شکل ظاهری و رنگ آنهاست. لذا بصورت کاملاً خلاصه شده بیان می کینم که این ریش تراش بصورت دایره ای از سه تیغه استیل ضد زنگ برای اصلاح استفاده می نماید.

استاندارد مقاومت در برابر آب در این محصولipx7 می باشد. سری و تیغه های دستگاه قابل شستشو هستند. در مواقعی که فقط چند تارمو درون دستگاه قرار بگیرند از فرچه تمیز کننده برای نظافت دستگاه استفاده می شود.

دستگاه دارای بخش خط زن می باشد که بصورت نامحسوس در قسمت پشت دستگاه قرار گرفته است. با استفاده از آن می توان خط ریش زیبایی ایجاد کرد.

 ریش تراش 9646 همانند مدل قبلی از تکنولوژیPcb  (شارژ سریع) برخوردار است. در استفاده نخست پس از هشت ساعت و دراستفاده های بعدی پس از یک و نیم ساعت اتصال به برق، دستگاه شارژ می شود و تا یک ساعت قابل استفاده می باشد.

ریش تراش پرومکس

ریش تراش پرومکس

ریش تراش مدل 9632

ریش تراش برقی  9632پرومکس دارای سه تیغه چرخشی است که بصورت مدور برای اصلاح آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه در قسمت پشت خود اهرمی دارد که خط زن آن را فعال می نماید. به کمک خط زن، با ایجاد خط ریش، سبیل و بنا گوش زیبایی خاصی به چهره آقایان می بخشد.

نحوه عملکرد این محصول همانند مدل های 9646 و 9855 می باشد. هرسه آنها بصورت بی سیم و با سیم، با برق و باتری کار می کنند. برای اولین بار که شارژ می شوند هشت ساعت زمان نیاز دارند و در استفاده های آتی، بعد از سپری شدن یک و نیم ساعت بطور کامل شارژ می شوند. وقتی این ریش تراش بصورت کامل شارژ شد، به مدت یک ساعت قابل استفاده خواهد بود.

دسته محصول بصورت ضد لغزش ساخته شده و سه عدد نشانگر دیجیتالی روی دسته آن قرار گرفته است.  این سه نشانگر میزان باتری را در حالت های ضعیف، متوسط و کامل به نمایش می گذارند.

به منظور افزایش عمر باتری بهتر است میزان شارژ آن همیشه در حالت متوسط و یا کامل قرار بگیرد. هر وقت که میزان شارژ به حد ضعیف رسید باید نسبت به شارژ آن اقدام شود و قبل از آنکه میزان شارژ به 100% برسد آن را از شارژر جدا نمایید.

در این محصول از استاندارد ipx7 استفاده شده است. تیغه ها و سَری محصول قابل شستشو هستند. کاربران بعد از هر بار استفاده از محصول باید ابتدا به کمک فرچه تمیز کننده موهای زائد روی دستگاه را تمیز نمایند و اگر باز هم موهای ریز و کُرکی روی آن جا بماند باید با شستن دستگاه آن را تمییز نمایند. توجه داشته باشید قبل ازنصب مجدد تیغه ها ابتدا آنها را کاملاً خُشک نمایید.

ولتاژ برق این مدل ریش تراش نیز ماند مدل های قبلی یونیورسال است. یعنی ولتاژ آن بین 240-110  ولت می باشد و درهمه جای دنیا قابل استفاده است. این محصول دارای کیف نگهدارنده می باشد که موقع جابه جایی و حمل نقل در سفر بسیار کاربرد دارد.

ریش تراش مدل 8414

این محصول بصورت  بی سیم و با سیم عمل می نماید. باتری لیتیومی یونی آن قابل شارژ است. وقتی برای اولین بار دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد به مدت هشت ساعت باید شارژ شود ولی در استفاده های بعدی با سپری شدن 90 دقیقه بطور کامل شارژ می شود. وقتی ریش تراش بصورت کامل شارژ شد تا یک ساعت قابل استفاده می باشد. به هنگام اتصال ریش تراش به شارژر چراغ نمایشگر روی دسته محصول روشن می شود.

 این ریش تراش برقی دارای خط زن نیز می باشد و با ایجاد خط ریش، خط سبیل و بنا گوش چهره آقایان را بصورت متمایزتری به نمایش می گذارد.

تیغه های این ریش تراش دایره ای بصورت دو ردیفه بوده و برش بسیار ظریف و کاملی به موهای زائد می بخشند. تیغه ها و سَری دستگاه قابلیت شستشو دارند، به همین دلیل نظافت دستگاه بسیار آسان است. برای حفظ بهداشت و افزیش طول عمر دستگاه، یک درپوش محافظ روی تیغ ها قرار می گیرد تا موقع عدم استفاده از دستگاه از ورود گرد و غبار به میان تیغه ها جلوگیری شود.

این ریش تراش بصورت یونیورسال بوده و با ولتاژ برق جهانی کار می کند، کاربران موقع استفاده درمسافرت خارج از کشور مشکی نخواهند داشت. همچنین یک کیف نگهدارنده به همراه محصول ارائه می گردد تا حمل ونقل آن را آسانتر نماید.

ریش تراش پرومکس

ریش تراش پرومکس

ریش تراش مدل 9340

دسته محصول از نوع ضد لغزش ساخته شده و بسیار خوش دست می باشد، کاربران به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند. ریش تراش مدل 9340  تنها ریش تراش برند پرومکس است که دارای چهار ردیف تیغه فویلی آلومینیومی است. بقیه ریش تراش های فویلی از دو ردیف تیغه برای اصلاح استفاده می نمایند. این ریش تراش طراحی خاصی دارد که شامل 7 الگوی برشی در 1854خانه است. ریش تراش فویلی در تمام جهات می تواند موهای زائد را از بین ببرد.

ریش تراش با یک باتری لیتیومی یونی کار می کند که قابل شارژ است. در طراحی محصول از فنآوری pcb استفاده شده است. به لطف این فنآوری دستگاه قابلیت شارژ سریع داشته و در اولین استفاده بعد از 90 دقیقه بطور کامل شارژ می شود. در استفاده های بعدی بعد از  60دقیقه شارژ شده و به مدت 45 دقیقه قابل استفاده است. میزان شارژ باتری بر روی دسته دستگاه توسط 5 نشانگر دیجیتالی به نمایش گذاشته می شود.

این ریش تراش بصورت خشک و تر اصلاح یکسانی روی پوست صورت کاربران خود خواهد داشت و کاربران نیازی به مرطوب کردن پوست صورتشان ندارند.

دستگاه دارای استاندارد ipx4 می باشد و فقط می تواند در مقابل پاشیده شدن ذرات آب مقاومت نشان دهد. لذا از شستشوی دستگاه زیر آب و یا استفاده از آن زیر دوش حمام جلوگیری نمایید. بهتر است موقع نظافت دستگاه از فرچه تمییز کننده و دستمال مرطوب کمک بگیرید.

این محصول نیزهمانند سایر ریش تراش های برند پرومکس از ولتاژ جهانی برخوردار بوده و درهمه جای دنیا بدون آداپتور و مبدل قابل استفاده است.

یک کیف چرمی به عنوان نگهدارنده محصول همراه با آن ارائه می گردد تا جابه جایی و نگهداری آن در مسافرت راحت باشد.

لطفا سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت ارسال دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید!

کلیدواژه : ماشین اصلاح
سوسیال نت
ارسال دیدگاه