بهترین ماشین اصلاح پرومکس کدام است؟

ماشین اصلاح پرومکس

بهترین ماشین اصلاح پرومکس کدام است؟

برخی مواقع مانند دوران بیماری کرونا که همه مجبور هستند در خانه بمانند و شرایط رفتن به آرایشگاه ها مهیا نیست، در چنین مواقعی هر کسی می تواند برای اصلاح سر و صورت و حذف موهای زائد بدن از یک ماشین اصلاح  کمک بگیرد. ماشین های اصلاح علاوه بر مصارف شخصی درسالن های زیبایی و آرایشگاه ها نیز قابل استفاده هستند.

تمام آقایانی که به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهند و دوست دارند همیشه با ظاهری مرتب و آراسته در محل کار خود حضور داشته باشند، هر روز چند دقیقه از وقت خود را به اصلاح موهای زائد سر و صورت و … اختصاص میدهند.

در میان برندهای مختلفی که در زمینه‌ تولید لوازم آرایشی بهداشتی فعالیت می‌کنند، برندهای براون(Braun)، پرومکس (Promax)، فیلیپس(Philips)، وال(Wahl)، رمینگتون(Remington)، شیائومی(Xiaomi)، جیمی (Geemy) و موزر (Moser) می باشند که از مرغوب ترین و با کیفیت ترین تکنولوژی روز دنیا در ساخت محصولات خود استفاده می کنند.

در این مقاله می خواهیم با ماشین های اصلاح سر وصورت آقایان؛ از محصولات آرایشی بهداشتی برند پرومکس آشنا شویم.

ماشین های اصلاح برند پرومکس به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

الف-ماشین اصلاح معمولی که 7 عدد می باشند عبارتند از : 1100PRO ,2235 ,2226,2115 ,1733 ,1510 ,M900

ب-ماشین های اصلاح با تیغه اکیوبلید ( Accu-Blade ) که 6 عدد می باشند عبارتند از: 1880AB، 1921AB، 1536AB، 472AB و 1862AB  حروف AB درانتهای نام این 6 محصول کوته نوشت نام تیغه ( Accu-Blade ) می باشد.

تیغه اکیو بلید یعنی تیغه ای که بسیار دقیق و تیز باشد. ماشین‌های اصلاحی که از این فناوری استفاده می‌کنند دارای تیغه‌های با زاویه خاص و دقیقی هستند. با استفاده از این تیغه ها کار برش مو آسانتر انجام می‌گیرد. مهندسین و طراحان پرومکس در ساخت این تیغه ها از محاسبات ریاضی کمک گرفته اند تا این تیغه ها از زاویه بندی بسیارمناسبی بهره مند شوند.

جنس سازنده این تیغه ها از فولاد ضد زنگ (استیل) می باشد. تیغه این ماشین های اصلاح بصورت دو تکه می باشد؛ یکی از تیغه ها که از نوع معمولی می باشد در قسمت زیر دستگاه قرارمیگیرد و یکی دیگر که از نوع Acuu-Blade است؛ درقسمت روی ماشین اصلاح قرار می گیرد تا بدین ترتیب ماشین اصلاح بهترین برش را داشته باشد.

ماشین اصلاح موی سر و صورت پرومکس مدل 1100pro

ماشین اصلاح پرومکس مدل 1100 pro با جریان برق کار می کند. این ماشین اصلاح بسیار خوش دست بوده و طراحی ارگونومیک دارد. جنس تیغه زیر و رو در این ماشین اصلاح از فولاد ضد زنگ استیل می باشد. این ماشین از برش مستقیم برای اصلاح موهای زائد استفاده می کند. به گونه ای که تنظیم تیغه متحرک آن در 5 حالت مختلف( 5 دنده ) انجام می گیرد. این ماشین مختص استفاده در منزل نبوده و در سالن های زیبایی نیز مورد استفاده  قرار می گیرد

ویژگی های محصول:

تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم

 5تنظیم برای تیغ متحرک(5  دنده )

قابل استفاده در سالن های آرایش

جنس تیغه زیر و رو فولاد ضد زنگ حرارت دیده

3عدد شانه فید(1.5 ,3 و 4.5 میلیمتر )

4عدد شانه بزرگ(6 ،10 ،13  و 16 میلیمتر)

 لوازم جانبی: روغن دان، فرچه و محافظ تیغه

ماشین اصلاح موی سر و صورت پرومکس مدل 1100pro

ماشين اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 2235

ماشین اصلاح پرومکس مدل 2235 با برق و باتری کار میکند و باتری آن قابل شارژ است. جنس تیغه آن استیل ضد زنگ است. این ماشین اصلاح برای نظافت و حذف موهای زائد سر، گردن، ریش و … بکار می رود. در این دستگاه یک دکمه تنظیم تیغه رو برای اصلاح موها( اصلاح در 4 اندازه مختلف ) وجود دارد. طول اصلاح قابل تنظیم بوده و 1 تا 1.9 میلیمترمی باشد. به هنگام خرید این محصول 2 عدد شانه‌ اصلاح از 3-6 و 9-12 میلیمتر، برس مویی، پایه شارژ و روغن دریافت می کنید.

ویژگی های محصول:

دارای باتری لیتیوم یونی

تیغه استیل

قابل استفاده با برق و شارژ

شارژ سریع

مدت زمان شارژ کامل: 3 ساعت

مدت زمان خروجی شارژ: 4 ساعت

قابلیت تنظیم سرعت موتور( برش تیغه ) در 5 سرعت: 5000 الی 7000( دور در دقیقه )

صفحه دیجیتال نشانگر :مدت زمان شارژ باقی مانده( دقیقه )

دور چرخش موتور ( RPM )

فشار بار روی تیغه ها

دکمه تنظیم تیغه رو برای اصلاح کوتاه در 4 اندازه مختلف

2 عدد شانه پلاستیکی

پایه شارژ

ماشین اصلاح موی سر و صورت پرومکس مدل 2235

ماشين اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 2226

ماشين اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 2226 از نظرکارکرد و قابلیت ها همانند مدل 2235 می باشد به همین دلیل از بیان مطالب تکراری  صرف نظر میگردد.

تنها تفاوت این دومدل ماشین اصلاح؛ درچراغ های نشانگر شارژ می باشد.

درمدل 2226 به تعداد 6 عدد LED نشانگرشارژگنجانده شده است.

بهتر است بدانید که جهت افزایش طول عمر دستگاه های اصلاح موی سر وصورت بعد از هر بار استفاده از دستگاه باید به کمک فرچه تمیزکننده دستگاه را نظافت کرد. برای افزایش عمر تیغه باید مرتباً آن را روغن‌کاری کرد. برس مویی و روغن داخل جعبه دستگاه اصلاح وجود دارند.

ویژگی های محصول:

دارای باتری لیتیوم یونی

تیغه استیل

قابل استفاده با برق و شارژ

شارژ سریع

مدت زمان شارژ کامل: 3 ساعت

مدت زمان خروجی شارژ: 4.5 ساعت

 6چراغ LED نشانگر شارژ

دکمه تنظیم تیغه رو برای اصلاح کوتاه در 4 اندازه

 2عدد شانه پلاستیکی

پایه شارژ

ماشین اصلاح تریمر پرومکس مدل 2115

( Trimmer: اصلاح کننده ) کلمه تریمر یک لغت انگلیسی است که از ریشه Trim به معنای پیرایش گرفته شده و به معنای اصلاح کننده می باشد. بطور کلی در ماشین های اصلاح تریمرطول تیغه( تیغه برش دهنده موها ) کوتاهتر از ماشین های اصلاح معمولی می باشد. طول تیغه این ماشین ها تقریباً 20% کوتاهتر از ماشین های اصلاح معمولی است. به همین دلیل از این ماشین های اصلاح  در آرایشگاه های مردانه برای اصلاح قسمت هایی از بدن که نیاز به دقت و ظریف کاری دارند( لبه گوش ها، پشت گردن و قسمت زیر چانه ) استفاده می شود

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 2115  با برق و باتری کار میکند و جنس تیغه آن ازاستیل ضد زنگ با طول اصلاح 1 میلیمتر است. باتری مورد استفاده دراین ماشین اصلاح از نوع شارژی بوده و پس از سپری شدن 90 دقیقه زمان بطور کامل شارژ شده و به مدت 90 دقیقه قابل استفاده می باشد. در طراحی و ساخت این محصول نشانگر LED بکار گرفته شده است که برای آگاهی از میزان شارژ دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های محصول:

دارای باتری لیتیوم یونی

تیغه استیل

قابل استفاده با برق و شارژ

شارژ سریع

مدت زمان شارژ کامل: 1.5 ساعت

مدت زمان خروجی شارژ: 1.5 ساعت

قابلیت تنظیم سرعت موتور( برش تیغه ) در 3 سرعت

 3چراغ LED نشانگر شارژ

 3چراغ LED نشانگرسرعت دستگاه ( RPM )

 2عدد شانه پلاستیکی

پایه شارژ

ماشين اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1733

ماشين اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1733 مجهز به دوعدد تیغه خط زن ( خط زن کشویی و خط زن معمولی ) می باشد. در قسمت جلویی این ماشین اصلاح با فشار دادن دکمه آزادسازی تریمردستگاه ، یک خط زن باریک بیرون می آید. از این خط زن باریک می توان برای پیرایش و مرتب سازی ریش وسبیل استفاده کرد.

این ماشین اصلاح به دو صورت باسیم و بی سیم قابل استفاده می باشد. مدت زمان شارژ کامل این ماشین اصلاح 12 ساعت و مدت زمان استفاده آن درصورتی که بطور کامل شارژ شده باشد 45 دقیقه می باشد. این محصول از قابلیت شارژ سریع برخوردار نبوده و ناهماهنگ بودن مدت زمان شارژ و استفاده، از معایب اصلی این دستگاه به شمار می رود.

این ماشین اصلاح همانند سایر ماشین های اصلاح پرومکس دارای فرچه تمیز کننده می باشد. موهای ریز به جا مانده از اصلاح را باید از روی دستگاه پاک کنیم. به دلیل ضد آب نبودن این ماشین ها ؛ بهتر است برای نظافت از فرچه تمیز کننده استفاده شود.

ویژگی های محصول:

قابل استفاده با برق و شارژ

دارای خط زن

دکمه آزاد سازی تریمر خط زن

جنس تیغه: فولاد ضد زنگ

2 شانه اصلاح پلاستیکی

چراغ نشانگر برق

لوازم جانبی: آداپتور و فرچه تمیز کننده دستگاه

ماشین اصلاح موی سر و صورت پرومکس مدل 1733

ماشين اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1510

ماشین اصلاح پرومکس مدل 1510 در دسته بندی ماشین های اصلاح تریمر می باشد. تیغه برش آن از جنس استیل ضد زنگ با عرض 41 میلیمتردر نظر گرفته شده است. این ماشین اصلاح دارای 7 حالت مختلف جهت تنظیم تیغ متحرک می باشد که به کمک این تیغه می توان اصلاح بسیارمرتبی به طول 1 تا 4 میلیمتر انجام داد. به منظور افزایش عمر تیغه این محصول همراه با آن یک ظرف ویژه روغن دریافت می کنید. بهتر است هر چند وقت یکبار ماشین اصلاح خود را روغن کاری کنید. پس از استفاده از ماشین اصلاح ، ابتدا با کمک فرچه تمیز کننده موهای ریز به جا مانده از اصلاح را تمیز کرده و سپس شروع به روغن کاری تیغه های دستگاه بکنید.

ویژگی‌های محصول:

تنظیم تیغ متحرک در 7 حالت مختلف(7 دنده)

جنس تیغه رو (متحرک): فولاد ضد زنگ

جنس تیغه زیر (ثابت): فولاد ضد زنگ

پهنای تیغه برش: 41 میلیمتر

 6شانه اصلاح پلاستیکی

لوازم جانبی: شانه اصلاح پلاستیکی، فرچه تمیز کردن دستگاه  و روغن دان

ماشین اصلاح موی سر و صورت پرومکس مدل 1510

اصلاح مو مسافرتی پرومکس مدل M900

ماشین اصلاح M900 یک ماشین اصلاح مسافرتی بوده و دارای ابعاد کوچک و حجم بسیار کمی می باشد. منبع تغذیه این ماشین اصلاح یک عدد باتری قلمی آلکالین است. این ماشین اصلاح جهت ایجاد خط ریش و سبیل در آرایشگاه مردانه بسیار کاربرد دارد ولی برای اصلاح موی سر و صورت زیاد مناسب نیست.

برای نظافت این ماشین اصلاح می توانید تیغه آن را با باز کردن پیچ های کنار دستگاه؛ از آن جدا کرده و با فرچه تمیز کننده ماشین اصلاح را تمیز کنید. ماشین اصلاح M900 ارزان ترین ماشین اصلاح برند پرومکس می باشد.

ویژگی های محصول:

عملکرد با باتری (استفاده از باتری آلکالین توصیه می شود)

جنس تیغه: فولاد

بسیار مناسب در آرایشگاه جهت ایجاد خط ریش و آنکادر کردن

بسیار سبک و کم حجم

2 شانه اصلاح پلاستیکی

لوازم جانبی: شانه اصلاح پلاستیکی، فرچه تمیز کردن دستگاه و روغن دان

ماشین اصلاح موی سر و صورت پرومکس مدل M900

ماشین اصلاح مو پرومکس مدل 1536AB

ماشین اصلاح مو پرومکس مدل 1536AB یک دستگاه پیرایش موی سر و صورت ویژه آقایان می باشد که با اهرم تنظیم طول اصلاح و 7 عدد شانه‌ برای اصلاح موی سر و صورت طراحی شده است. این محصول از تیغه‌ تریمرساخته شده است، جنس آن استیل ضد زنگ می باشد و عرض آن 41 میلمتر است. این ماشین اصلاح با برق کارمی کند.

ویژگی های محصول:

دارای تیغه اکیو بلید( Accu-Blade )

 7تنظیم برای تیغ متحرک (7  دنده )

جنس تیغه رو( متحرک ): Accu-Blade 

جنس تیغه زیر( ثابت ): فولاد ضد زنگ

پهنای تیغه برش: 41 میلیمتر

 6شانه اصلاح پلاستیکی

لوازم جانبی: شانه اصلاح پلاستیکی، فرچه تمیز کننده دستگاه و روغن دان

ماشین اصلاح مو پرومکس مدل 1536AB

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1944AB

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1944AB  با جریان برق و باتری کار می کند. این ماشین اصلاح دارای دکمه‌ تنظیم طول اصلاح از 0.5 تا 2.5 میلیمتر، صفحه‌ نمایش دیجیتال، 6 عدد شانه اصلاح و باتری قابل شارژ است. باتری این دستگاه از نوع لیتیوم یونی است که نیاز به 6 ساعت زمان دارد تا شارژ شود. بعد از یکبار شارژ شدن برای استفاده های بعدی به مدت 2 ساعت زمان لازم دارد تا شارژ شود. میزان شارژ در صفحه نمایش دیجیتالی این ماشین اصلاح رویت می شود. با این میزان شارژ شما می توانید از این ماشین اصلاح به مدت 55 دقیقه استفاده نمایید.

ویژگی های محصول:

دارای تیغه اکیو بلید (Accu-Blade)

قابل استفاده با برق و شارژ

صفحه دیجیتال با قابلیت نمایش درصد شارژ باتری

دارای یک باتری قدرتمند لیتیوم یدکی (علاوه بر باتری لیتیوم دستگاه)

 دکمه تنظیم تیغه رو برای اصلاح کوتاه در4 اندازه

 6 شانه اصلاح پلاستیکی

همراه با قیچی و شانه

 مدت زمان شارژ: 2 ساعت

مدت زمان کارکرد: 55 دقیقه

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1944AB

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1921AB

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1921AB دارای تیغه‌ تریمر Accu Blade می باشد. با استفاده از این تیغه زاویه برش موها به هنگام اصلاح؛ بصورت مهندسی شده با سرعت زیاد و بسیار راحت برش می خورد. این ماشین اصلاح دارای دکمه‌ تغییر طول برش تیغه از 0.5 تا 2.5 میلیمترمی باشد. به کمک این دکمه اصلاح قسمت های مختلف سر وصورت، موهای زائد پشت گردن و زیر چانه به راحتی انجام می گیرد. این ماشین اصلاح بصورت بیسیم و باسیم مورد استفاده قرار می گیرد. برای شارژ اولیه این ماشین اصلاح باید 6 ساعت زمان صرف شود اما دراستفاده های آتی برای شارژ کامل به 2 ساعت زمان نیاز دارید. باتری لیتیوم یونی این محصول پس از شارژ کامل به مدت 55 دقیقه شما را در استفاده از دستگاه اصلاح همراهی خواهد کرد.

ویژگی های محصول:

 دارای تیغه اکیو بلید( Accu-Blade )

قابل استفاده با برق و شارژ

دارای باتری قدرتمند لیتیوم

دکمه تنظیم تیغه رو برای اصلاح کوتاه در4 اندازه

 6شانه اصلاح پلاستیکی

همراه با قیچی و شانه

مدت زمان شارژ: 2 ساعت

مدت زمان کارکرد: 55 دقیقه

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1880AB

ماشین اصلاح پرومکس مدل 1880AB مجهز به تیغه تریمر با عرض ۴۰ میلیمترمی باشد. این ماشین اصلاح بصورت باسیم و بیسیم کارمی کند. در حالت بی سیم باید به مدت 1.5 ساعت به جریان برق وصل شود تا باتری آن بطور کامل شارژ شود و کاربر بتواند به مدت 45 دقیقه بصورت بیسیم از آن استفاده نماید. دکمه‌ تنظیم طول اصلاح از 0.5 تا 2.5 میلیمتر می باشد. درکنار این دکمه اصلاح برای برش موهای زائد ضخیم و نازک قسمتهای مختلف سر و صورت 6 عدد شانه‌ اصلاح در اندازه های مختلف بین 6 تا 30 میلیمتر دراین ماشین اصلاح گنجانده شده است. این ماشین اصلاح دارای دو حالت تنظیم سرعت موتوراست سرعت کم با 5000 دور در دقیقه و سرعت زیاد با 6000 دور در دقیقه که برای اصلاح موهای سر و صورت بکار می رود.

ویژگی های محصول:

دارای تیغه اکیو بلید( Accu-Blade )

قابل استفاده با برق و شارژ

صفحه دیجیتال با نمایش درصد شارژ باتری

دارای باتری قدرتمند لیتیوم

دکمه تنظیم تیغه رو برای اصلاح کوتاه در 4 اندازه

قابلیت تنظیم سرعت(5000  و 6000 دور در دقیقه )

جنس تیغه زیری: فولاد ضد زنگ

 6شانه اصلاح پلاستیکی

همراه با قیچی و شانه

لوازم جانبی: آداپتور و فرچه تمیز کردن دستگاه

شارژ اولیه: 6 ساعت

شارژهای بعدی: 1.5 ساعت

مدت زمان کارکرد: 45 دقیقه

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1880AB

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1862AB

ماشین اصلاح پرومکس 1862AB دارای دو تیغه می باشد. تیغه رویی آن از جنس اکیوبلید است و با زاویه برش مناسبی که دارد بسیار خوب موها را برش می زند. تیغه زیری ازجنس استیل ضد زنگ است که طول آن 40 میلیمترمی باشد. این ماشین اصلاح بصورت باسیم و بیسیم مورد استفاده قرار می گیرد. باتری لیتیوم یونی درداخل این ماشین اصلاح بکار گذاشته شده است که با شارژ شدن آن می توانید موهای سر وصورت را اصلاح کنید. این ماشین اصلاح برای اولین بارکه مورد استفاده قرار میگیرد باید به مدت 6 ساعت به جریان برق متصل گردد تا بصورت کامل شارژ شود. دراستفاده های بعدی اگر به مدت 2 ساعت شارژ شود؛ تا یک ساعت پاسخگوی نیاز کاربران خود خواهد بود. این ماشین اصلاح مجهز به اهرم تنظیم طول اصلاح از 0.6 تا 4.1 میلیمترمی باشد که برای اصلاح موهای ریز پشت گردن و دور گوش قابل تنظیم می باشد.

ویژگی های محصول:

دارای تیغه اکیو بلید( Accu-Blade )

قابل استفاده با برق و شارژ

دارای باتری قدرتمند لیتیوم

دکمه تنظیم تیغه رو برای اصلاح کوتاه در 4 اندازه

جنس تیغه زیری: فولاد ضد زنگ

4 شانه اصلاح پلاستیکی همراه با قیچی و شانه

لوازم جانبی: آداپتور و فرچه تمیز کردن دستگاه

شارژ اولیه: 6 ساعت

شارژهای بعدی: 2 ساعت

مدت زمان کارکرد: 60 دقیقه

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1472AB

این ماشین اصلاح یک دستگاه حرفه ای آرایش و پیرایش مو است که برای کوتاه کردن و مرتب سازی موهای سر و صورت بکار می رود. به کمک سَرهای این ماشین اصلاح می توان درمدل ها و اندازه های مختلف  موهای سر و صورت را اصلاح نمود. این َسری ها عبارتند از تیغه بزرگ با پهنای 35میلیمتر، تیغه متوسط با پهنای 25میلیمتر، تیغه کوچک با پهنای 5 میلیمتر و موزن گوش و بینی

این ماشین اصلاح بصورت باسیم و بی سیم مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین یک پایه نگهدارنده دارد که به هنگام شارژ دستگاه و به عنوان پایه استند بکار می رود. مدت زمان شارژ این ماشین اصلاح 8 ساعت می باشد و مدت زمان استفاده از آن 50-60 دقیقه است.

ویژگی های محصول:

دارای تیغه اکیو بلید (Accu-Blade)

قابل استفاده با برق و شارژ

صفحه دیجیتال با قابلیت نمایش درصد شارژ باتری

 دکمه تنظیم تیغه رو برای اصلاح کوتاه در 3 اندازه

دارای 5 سر

 تیغه بزرگ (با پهنای 35 میلیمتر) + 4 شانه پلاستیکی

تیغه متوسط (با پهنای 25 میلیمتر) + 3 شانه پلاستیکی

تیغه کوچک (با پهنای 5 میلیمتر)

توری اصلاح صورت (با توری قابل جدا شدن)

موزن گوش و بینی

دارای 5 سری شامل: 3 تریمر با عرض 35، 25 و 5 میلیمتر

موزن گوش و بینی

7 عدد شانه اصلاح

زمان شارژ: 8 ساعت

زمان کارکرد: 1 ساعت

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1472AB

نکات مهم و اساسی که به هنگام خرید و تهیه ماشین اصلاح باید در نظر بگیرید عبارتند از:

– جنس تیغه

– خوش دست و ارگونومیک بودن دستگاه

– سبک وزن بودن و کم حجم بودن ماشین اصلاح

– تنظیمات درجه کوتاهی مو

– سهولت در نحوه استفاده از دستگاه

– تجهیزات جانبی (فرچه تمیز کننده، روغن دان، شانه پلاستیکی و …)

نکات مهم و کاربردی دراستفاده از ماشین اصلاح:

– وقتی برای اولین بار می خواهید از ماشین اصلاح استفاده کنید، قبل از استفاده تیغه دستگاه را به کمک روغنی که در بسته بندی موجود است؛ روغن کاری نمایید.

– دقت داشته باشید که روغن کاری اولیه دستگاه در کارخانه سازنده آن انجام گرفته است. ممکن است به محض گشودن جعبه محتوی محصول با اثرات قطرات روغن درون جعبه مواجه شوید.

– در حین انجام عمل روغن کاری دقت نمایید که روغن درلابه لای تیغه ها نفوذ کرده و همه جای آن آغشته به روغن شود. با انجام این کار سرعت ماشین اصلاح شما دو برابر خواهد شد.

– چنانچه مدتی ازماشین اصلاح استفاده نکرده باشید؛ ممکن است تیغه های آن دچارخشکی شده و به همدیگر بچسبند. برای رفع این مشکل کمی روغن به تیغه ها زده و به کمک ناخون خودتان یا یک وسیله تیز و نازک تیغه بالایی را فشار دهید تا آزاد شود.

– چنانچه به هنگام روغن کاری زیاده روی کرده باشید و روغن زیادی روی تیغه ریخته باشید بهتر است آن را روی یک دستمال نخی قرار دهید تا روغن اضافی آن گرفته شود.

– همیشه پس از استفاده از ماشین اصلاح آن را نظافت کرده و درون جعبه نگهدارنده خود محصول قرارش دهید.

– اگر از ماشین اصلاح برای پیرایش واصلاح فرزندانتان استفاده می کنید؛ بهتر است موارد ایمنی کار( تعویض تیغه، زدن به برق و … ) را نیز به فرزندان خود گوش زد کنید.

– چنانچه ماشین اصلاح شما سنگین وزن باشد و از طراحی نامطلوبی برخوردار باشد؛ باید در مدت زمان استفاده از آن دقت نمایید چرا که ممکن است موجب ناراحتی مچ دست و بازو شود.

– بهتر است به هنگام خرید ماشین اصلاح به وزن و حجم آن دقت شود.

– آرایشگران حرفه ای ترجیح می دهند از ماشین های اصلاح سبک وکم حجم استفاده کنند؛ تا همیشه و همه جا این ماشین های اصلاح کم حجم دردسترس شان باشد.

لطفا سوال، نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت ارسال دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید!

سوسیال نت
ارسال دیدگاه