بهترین مدل سشوار پرومکس

بهترین سشوار حرفه ای پرومکس

بهترین سشوار حرفه ای پرومکس کدام است؟

زیبایی یک مقوله ذاتی است لذا در بین تمامی انسانها توجه به زیبایی و آراستگی ظاهری امری بدیهی است. در این بین موها (موهای سر) از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. بخصوص درجامعه های غیر اسلامی که بدون محدودیت حجاب و پوشش، مردم آزادانه در کوچه و خیابان هستند توجه و رسیدگی به موها بسیار مهم است. این زیبایی به غیر از عوامل ژنتیک به رسیدگی و مراقبت های ویژه نیز مربوط است. مهم تر از زیبایی، مبحث سلامتی موها است. در دنیای مدرن امروزی، استفاده از لوازم ویژه مراقبت و زیبایی موها مانند انواع سشوارها، فرکننده ها، اتومو و ماشین های اصلاح درحفظ سلامتی و زیبایی افراد بسیار موثر هستند.

لغت سشوار معادل لاتین کلمه Hairdryer است که آنهم از اصطلاح فرانسوی Sèche-cheveux به معنای خشک کننده مو گرفته شده است. این وسیله یک دستگاه الکترومکانیکی است که با جریان برق متناوب AC کار می کند و از دو بخش اصلی موتور و المنت (المنت جهت تولید حرارت) ساخته شده است. این دستگاه جهت تبخیر آب و به منظور خشک کردن و حالت دهی و افزایش زیبایی موها بکار می رود.

کمپانی های زیادی جهت طراحی و تولید سشوارها با هم در رقابت هستند و انواع مختلفی از سشوارها را طراحی و تولید کرده اند. در این مقاله سشوارهای کمپانی پرومکس مورد بحث قرار گرفته اند. قبل از شروع بحث اصلی توجه به چند نکته را الزامی دانسته و متذکر می شویم:

به هنگام استفاده از سشوار، پوست سر و مو باید کمترین آسیب را متحمل شوند. بسته به جنس مو، کم پشت و  پرپشت بودن موها، کراتینه کردن موها و … سشوار خود را انتخاب کنید.

بهترین سشوار پرومکس

تقسیم بندی سشوارها از نظر نوع کاربردشان بصورت زیر است

سشوارهای حرفه ای - نیمه حرفه ای و خانگی:

تمام سشوارها بر اساس نوع موتور و میزان توان مصرفی در یکی از این گروه ها قرار می ­گیرند. سشوارهایی که موتور آنها از نوع AC بوده و میزان توان مصرفی بالای 2000 وات دارند در گروه سشوارهای حرفه ای هستند که عبارتند از:

7240 – 7200R – 7230 – 7250 – 7415D – 7433 – 7350 – 7740 – 7210 – 7220N – 7878K – 7865 – 7854 – 7842

سشوارهایی که موتور آنها از نوع DC بوده و میزان توان مصرفی بالای 2000 وات دارند در گروه سشوارهای نیمه حرفه ای هستند و عبارتند از:

Lx2000 – 6200 – 6220D در این گروه سشوار مدل 6220D دارای سری دیسپانسری می ­باشد و درگروه سشوارهای دیسپانسردار می­ تواند دسته بندی شود. سشوارهایی که موتور آنها از نوع DC بوده و میزان توان مصرفی زیر 2000 وات دارند در گروه سشوارهای خانگی قرار دارند. دراین گروه آن دسته از سشوارهایی که دارای دسته تاشو بوده اند، به عنوان سشوار مسافرتی مورد استفاده قرار می­ گیرند. همچنین سشوارهای برس دار و چرخشی نیز در رده سشوارهای خانگی قرار می گیرند.

سشوارهای مدل 1500F – LX1600 – 1200S جز سشوارهای خانگی تاشو بوده و مسافرتی هستند.

سشوارهای مدل 6017 – 6024 جز سشوارهای خانگی بوده و برس دار نیز هستند.

سشوارهای مدل 6060EZ – 6020EZ جز سشوارهای خانگی بوده و چرخشی نیز هستند.

سشوار مدل 6122 با طراحی شخصیت های کارتونی بر روی آن به عنوان سشوار کودک شناخته شده است.

و سشوار مدل 6180 به عنوان سشوار خانگی مورد استفاده قرار می­ گیرد.

در برخی از این مدل ها عبارت حرفی در ابتدا یا انتهای نام مدل سشوار دیده می­ شود که بهتر است درمورد آنها توضیحاتی داده شود.

D: کوته نوشت کلمه Dispensary به معنی دیسپانسر است.

EZ: ایزی مکس استایل جز سشوارهای چرخشی است.

F: کوته نوشت کلمه Free به معنی آزاد است (درسشوار مدل 1500F بصورت آزادانه می­ توان دسته آن را تا نمود یا بصورت معمولی استفاده کرد).

S: کوته نوشت کلمه Small به معنی کوچک است.

نوع موتور – قدرت – فناوری تولید یون – فناوری تورمالین – حرارت سرعت و دکمه باد سرد – دکمه های ویژه و خاص – نوع المنت – امکانات جانبی

امکانات جانبی عبارتند از: سری متمرکز کننده، دیسپانسر، برس تخت، برس گرد، برس مارپیچ، مو پیچ، کیف نگهدارنده، فیلتر و دفترچه راهنما.

سشوارها دارای سری های مختلف هستند. سری هایی مانند متمرکز کننده، دیسپانسر، ماساژور، برس، … که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند.

اکثر سشوارها دارای سری های متمرکزکننده و دیسپانسر هستند که می ­توانند با این امکانات حالت براشینگ خوبی به موها بدهند.

مهم‌ترین معیارهای انتخاب بهترین سشوار عبارتند از:

نوع موتور – قدرت – فناوری تولید یون – فناوری تورمالین – حرارت سرعت و دکمه باد سرد – دکمه های ویژه و خاص – نوع المنت – امکانات جانبی

امکانات جانبی عبارتند از: سری متمرکز کننده، دیسپانسر، برس تخت، برس گرد، برس مارپیچ، مو پیچ، کیف نگهدارنده، فیلتر و دفترچه راهنما.

سشوارها دارای سری های مختلف هستند. سری هایی مانند متمرکز کننده، دیسپانسر، ماساژور، برس، … که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند.

اکثر سشوارها دارای سری های متمرکزکننده و دیسپانسر هستند که می ­توانند با این امکانات حالت براشینگ خوبی به موها بدهند.

برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین سشوار باید به این ویژگی‌ها توجه کنید:

1- توان و قدرت

توان سشوارهای پرومکس از 1000 وات شروع می­ شود و تا 2500 وات ادامه دارد. کمترین توان به سشوارهای برس دار مدل 6017 و 6024 تعلق دارد و بیشترین توان به سشوارمدل 7250 مربوط می­ شود که توان 2500 وات دارد. هر چقدر توان و قدرت سشواری بیشتر باشد، به همان اندازه خشک کردن و حالت دهی موها زودتر اتفاق می افتد، زمان استفاده از سشوار کمتر شده و در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. اگر موهای شما نازک و ظریف هستند، بهتر است از سشوارهای با قدرت کمتر از 1000 وات استفاده کنید و سشوارها با توان بالا برای خشک کردن موهای ضخیم و پر حجم مناسب هستند.

2- دکمه باد سرد

یکی از قابلیت های سشوارهای امروزی، مجهز بودن آنها به دکمه کول شات یا باد سرد می باشد. با استفاده از این دکمه می ­توان حالت موها را پس از خشک کردن و آراستن آنها حفظ نمود و از وز شدن موها (به دلیل اصطکاک) جلوگیری نمود.

3- قطعات متمرکزکننده هوا

فشار باد برخی از سشوارها بسیار زیاد است و به محض روشن کردن، سشوار موها را با قدرت زیادی به هوا پراکنده می­ کند. جهت جلوگیری از این مشکل از یک عدد سری به عنوان متمرکز کننده باد در سشوارها استفاده می ­شود تا بتواند جهت و شدت جریان باد را تنظیم نماید. بسته به مدل سشوارها، متمرکز کننده ها مدل ها و اندازه های متفاوتی دارند.

4- وزن سشوار

وزن سشوار در استفاده بهینه از آن بسیار حائز اهمیت می باشد. استفاده از سشوارهایی با وزن سنگین برای سلامتی دست و عضلات باز و بسیار الم آور بوده و موجب آسیب دیدگی و ناراحتی مچ دست استفاده کنندگان خواهد شد. وقتی که فردی به تنهایی موهای خود را خشک می کند، هر چقدر تسلط بر نگهداشتن سشوار در دستانش راحت تر باشد، کنترل آن آسانتر بوده و کارش نتیجه زیباتری خواهد داشت.

5- درجات حرارتی مختلف

سشواری که تهیه می­ شود، اگر برای استفاده چندین نفر باشد باید بهتر است با جنس و حجم موی تمامی افراد سازگاری داشته باشد. سشوارهایی که دارای چندین حالت تنظیم دمایی هستند کار را راحت تر کرده و بسته به حجم و جنس مو می توان از درجه حرارت مناسب استفاده نمود.

6- طول سیم

هر چقدر طول سیم بلندتر باشد کنترل سشوار شما راحت تر بوده و نیازی به قرار گرفتن در کنار پریز برق نیست. سشوارهای با کابل طویل مشکل گره خوردگی کابل و فرسودگی و سائیدگی را نداشته و بدون محدودیت قرار گرفتن کنار پریز، به راحتی در جلوی آینه و هر کجا که راحت باشید می ­توانید از آن استفاده کنید.

7- تنظیمات گرما و فَن

کار کردن با سشوارهایی که مجهز به دو دکمه جداگانه جهت تنظیم میزان باد و حرارت هستند، بسیار آسان است. تنظیم میزان باد و درجه حرارت سشوار بر روی سشوارهای مختلف یکسان نیست. در برخی مدل ها با دکمه چرخشی و در برخی دیگر با استفاده از دکمه های + و – قابل تنظیم است. در سشوارهای ارزان قیمت تفکیک دما و باد امکان پذیر نیست. دراین سشوارها یک دکمه برای تنظیم باد و حرارت در نظر گرفته شده و کارکردن با آنها را کمی مشکل کرده است.

9- دیسپانسر یا دیفیوزِر (سری پخش‌کننده)

دیسپانسر: وسیله ای است که بصورت جداگانه همراه سشوار عرضه می شود. این وسیله به سر سشوار متصل می­ شود و برای فر کردن بهتر موها بکار می رود. این وسیله فشار هوا را روی بخش زیادی از مو پخش کرده و برای خشک کردن موهای فر به کار می ­رود. با استفاده از دیسپانسر بر روی موهای خیس هوای دور حلقه مو به گردش در آمده و موهای فر را ضمن خشک کردن واضح، پرپشت و حجیم نشان می دهد.

این قطعه از نظر ظاهری شبیه به سردوش آب است و برای خشک کردن موهای وز و فر بسیار مناسب می باشد. با استفاده از این سری در حین خشک کردن موها، شدت جریان باد گرم و سرد (کول شات) به همه قسمت های مو به خصوص ریشه مو سرایت کرده و مانع از وز شدن موهای فر می شود. همچنین با استفاده از این دیسپانسر می توان با خشک کردن موهای کم حجم و صاف آنها را فر و حجیم جلوه داد.

10- قیمت سشوار

بسته به مدل سشوار، موتور آن، امکانات و قابلیت های سشواری که تهیه می­ کنید قیمت آن متفاوت خواهد بود. حداقل قیمت یک سشوار مسافرتی ساده برابر با 200 هزار تومان و ماکزیمم قیمت سشوارهای حرفه ای برابر با 2 میلیون تومان می باشد. البته باید به این نکته نیز توجه نمود که قیمتها مقطعی بوده و با گذر زمان رنج قیمتی ذکر شده از اعتبار می افتد.

طراحی بهینه و استفاده راحت

آنچه که در نگاه اول بسیار چشمگیر و مهم به نظر می رسد شکل ظاهری وسیله مورد استفاده می باشد. لذا پس از آن که ظاهر دستگاه مورد پسند واقع شد نوبت به بررسی امکانات و قابلیت های آن وسیله می رسد. طراحی ارگونومیک یک محصول در استفاده بهینه از آن بسیار مهم و حائز اهمیت است. یک سشوار خوب با طراحی ساده و جمع و جور به شرط سبک و خوش دست بودن طرفداران بسیاری خواهد داشت. وجود یک حلقه آویز، طول کابل مورد استفاده، قابلیت چرخان بودن کابل و کیف نگهدارنده یک سشوار شاید از مسائل بسیار ساده و پیش پا افتاده باشد اما در استفاده بهینه از آن بسیار حائز اهمیت است.

موتور: موتور به کار گرفته شده در سشوارها دارای دو نوع است:  الف – AC  ب- DC

تفاوت بین این دو موتور دراین است که موتورهای نوع DC قدرت و توان کمتری نسبت به نوع AC دارند و بیشتر در سشوارهای خانگی و یا غیر حرفه ای به کار گرفته می شوند. سشوارهایی که از موتور DC استفاده می کنند مقاومت کمتری در روشن شدن نسبت به موتورهای AC دارند. این نوع سشوارها معمولا از یک دکمه برای کنترل باد و درجه حرارت استفاده می کنند. اما سشوارهای مجهز به موتور AC قدرت و توان بیشتری داشته که به سشوارهای حرفه ای معروف می باشند و اکثرا در آرایشگاه ها و سالن های آرایشی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع سشوارها طول عمر بیشتری داشته و در صورت خرابی قابل تعمیر نیز هستند. سشوارهای حرفه ای که از موتورهای AC ( موتور AC به موتور سنگین معروف است) استفاده می کنند، برق موتور و المنت مجزایی دارند و دارای دو دکمه مجزا برای تنظیم میزان باد و حرارت هستند. موتورهای سنگین دارای یک نوع زغال خاصی هستند که بعد از مدت معینی 2 یا 3 سال پس از استفاده به مرور به اتمام می رسند و برای تعویض زغال و روغن کاری موتور نیاز به سرویس شدن دارند. در جدول زیر بصورت خلاصه تفاوت دو موتور سبک و سنگین (AC و DC) بیان شده است.

نام موتور وزن قدرت پرتاب طول عمر مدت زمان مورد نیاز برای سرویس
موتور سبک 80 گرم معمولی معمولی قابلیت سرویس ندارد
موتور سنگین 210 گرم 2 برابر موتور DC 3 برابر موتور DC بعد از ۶ ماه استفاده در آرایشگاه یا 12 ماه استفاده درمنزل

موتور AC سشوارهای حرفه ای از چهار قسمت تشکیل شده اند: هسته – بدنه – زغال – پروانه

در قسمت بدنه و هسته از آهن و سیم پیچ استفاده شده و هیچ اثری از آهنربا دیده نمی شود. پس از روشن شدن دستگاه بدلیل استفاده دستگاه از جریان برق متناوب، بدنه موتور خاصیت آهنربایی پیدا کرده و با به چرخش درآوردن هسته و در نهایت شروع به کار پروانه پرتاب باد انجام می گیرد.

موتور DC سشوارهای خانگی و نیمه حرفه ای سبک وزن بوده و یک قسمت دارند و فقط پروانه آنها قابل جداسازی است. این سشوارها بدون افت سرعت سال ها قابل استفاده هستند و غیر قابل تعمیر می باشند.

سشوارهای دارای موتور سبک معمولا از یک دکمه برای تنظیم باد و حرارت استفاده می کنند. اما برخی از سشوارهایی که از موتور DC ساخته شده اند نیز  دارای دکمه دومی به نام باد سرد (کول شات) هستند.

توان مصرفی: یکی از موارد مهم جهت تهیه یک سشوار مناسب توان مصرفی آن می باشد. اگر شما سشوار را برای استفاده شخصی در منزل لازم دارید بهتر است توان مصرفی آن ۲۰۰۰ باشد. اما اگر می خواهید از یک سشوار بصورت حرفه ای در سالن های آرایشی استفاده کنید باید سشوار شما از توان مصرفی بالایی برخوردار باشد چرا که در این گونه موارد مدت زمان بیشتری با سشوار کار خواهید کرد. توان مصرفی سشوارهای حرفه ای از 2000 شروع شده و تا 2500 وات ادامه دارد. سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7250  بیشترین توان را در بین سشوارهای پرومکس دارد که برابر با 2500 وات می باشد.

توجه: بنا به گفته کمپانی پرومکس دربین سشوارهای این کمپانی بیشترین توان مربوط به مدل 7250 بوده و برابر 2500 وات می باشد. لذا هر جا سخن از سشوارهای ۳۰۰۰، ۴۰۰۰ و ۵۰۰۰ وات به میان آمد، مطمئن باشید که حیله ای در کار است و همگی تقلبی هستند.

جنس المنت: جنس المنت به کار گرفته شده در انواع سشوارهای حرفه ای از نوع سرامیکی است. اما سرامیک بسیار گران و شکننده بوده و با وارد کردن یک ضربه نه چندان محکم احتمال شکستن آن وجود دارد. بنابراین در اکثر سشوارها با وجود بکار بردن کلمه سرامیک، از آلیاژ نیکل در ساخت آنها استفاده می­ شود.

جنس المنت بکار گرفته شده  در بین  10 عدد از سشوارهای خانگی کمپانی پرومکس ، از نوع سرامیکی است و فقط درمدل 6180- 6122 – 1200 جنس المنت بکار گرفته شده از نوع فلز می باشد.

فناوری تولید یون و یا تکنولوژی آیونیک: آخرین دستآورد بکار رفته در سشوارها استفاده از فنآوری تولید یون می باشد. این فناوری باعث می شود موها بهترخشک شوند و درعین حال چربی داخل تارهای مو هنگام خشک کردن حفظ شود. فناوری تولید یون از آسیب دیدگی موها به دلیل حرارت و وز شدن آنها جلوگیری می‌کند.

سشوارها از نظر دارا بودن فناوری تولید یون دو نوع هستند: الف – دکمه تولید یون دارند  ب – تمام آیونیک بوده و بصورت خودکار توانایی تولید یون دارند.

اگر شما کاربر خانگی هستید و یا در آرایشگاه ها وسالن های زیبایی با سشوار سر و کار دارید، بهتراست از سشواری استفاده کنید که به فناوری یونی مجهز بوده و اگربصورت خودکار آیونیک باشد خیلی بهتر خواهد بود زیرا موها را 50% سریع تر خشک کرده  وبا دمای نسبتا خنکی موها را خشک کرده و در نتیجه آسیب کمتری به مو وارد می­شود. همچنین در مصرف برق و انرژی صرفه جویی می­ شود.

سشوار سرامیکی:

چنانچه موهای شما ظریف و نازک باشند و حجم موهایتان نیز کم باشد بهتر است از سشوارهایی استفاده کنید که ضمن تولید باد گرم از فن آوری توزیع یکنواخت و سریع دما بر روی تمام سطوح سشوار نیز بهره مند باشد . سشوارهای سرامیکی دارای المنت های خاصی هستند که می توانند خیلی سریع دما را بر روی این المنت ها جاری سازند و پراکندگی دما بر روی سطوح نیز یکسان بوده و مانع از آسیب دیدگی و سوختن ساقه مو می باشند.

سشوارهای پرومکس 1500F – LX1600 – 7240 – 7200 – 7230R – 7350 – 7415D – 7433 – 7250 – 7740 – 7210 – 7220N – 7878K – 7865 – 7854 – 7842 6017 – 6024 از نوع سرامیکی هستند.

سشوارهای سرامیکی می توانند ضمن ساده بودن، دارای خاصیت ایونیک، کراتینه و یا تورمالین نیز باشند. که هر کدام از این ها دارای ویژگی های مخصوص به خودشان هستند. 

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7200

توان: 2000 وات

نوع موتور: AC

نوع مصرف: حرفه ای

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

حلقه آویز: دارد

طول سیم: 3 متر

– دارای دکمه فعال‌سازی تولید یون

– دارای دو حالت کنترل سرعت

– دارای سه حالت کنترل حرارت

– دارای فشار باد پرقدرت مناسب برای براشینگ

– دارای دو عدد فیلتر هوای قابل تعویض

تعداد سری متمرکز کننده: 3 عدد با عرض‌های 60، 75 و 85 میلی‌متر 

سری دیسپانسر : ندارد

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7200

سشوار پرومکس مدل 7210N

سشوار ۲۱۰۰ وات

عملکرد آیونیک به صورت دائمی

موتور ۲۲۰ ولت (موتور سنگین)

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

فشار باد بسیار زیاد(پرقدرت و مناسب برای براشینگ)

دارای دکمه کول شات(خنک سازی سریع هوا)

۳ حالت کنترل فشار باد(خاموش،متوسط،زیاد)

۳ حالت کنترل حرارت (سرد، ملایم، گرم)

تعداد سری متمرکز کننده: 3 عدد

طول کابل: ۳ متر

حلقه آویز : دارد

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7210

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7220N

توان: 2200 وات

نوع موتور: AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

ولتاژ: 220 ولت

حلقه آویز : دارد

طول سیم: 3 متر

سایر ویژگی ها

– دارای دکمه‌ی باد سرد

– دارای دو حالت کنترل سرعت

– دارای سه حالت کنترل حرارت

– فشار باد بسیار زیاد و پرقدرت مناسب برای براشینگ

– دارای سه متمرکز کننده با اندازه‌های 60، 75 و 85 میلی‌متر

تعداد سری متمرکز کننده: 3 عدد

سری دیسپانسر: ندارد

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7220

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7230R

توان: 2300 وات

نوع موتور:AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

مجهز به حلقه آویز است: بله

طول سیم: 3 متر

– دارای دو حالت کنترل سرعت

– دارای سه حالت کنترل حرارت

– دارای دکمه‌ی باد سرد

– فشار باد بسیار زیاد و پرقدرت مناسب برای براشینگ

– دارای سه متمرکز کننده‌ با عرض‌های 60، 75 و 85 میلی‌متر

سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 3 عدد

سری دیسپانسر: خیر

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7230

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7240

توان: 2400 وات

نوع موتور: AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

ولتاژ:220 ولت

مجهز به حلقه آویز است: بله

طول سیم: 3 متر

– دارای دو حالت کنترل سرعت

– دارای سه حالت کنترل حرارت

– دارای دکمه‌ی باد سرد

– فشار باد بسیار زیاد و پرقدرت مناسب برای براشینگ

– دارای سه متمرکز کننده هوا با عرض‌های 60، 75 و 85 میلی‌متر

سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 3 عدد

سری دیسپانسر: ندارد

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7240

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7250

توان: 2500 وات

نوع موتور: AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

ولتاژ: 220 ولت

مجهز به حلقه آویز است: بله

طول سیم: 3 متر

سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 3 عدد

سری دیسپانسر: ندارد

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7250

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7415D (دیسپانسردار)

توان: 2300 وات

نوع موتور: AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

ولتاژ: 120-240 ولت

وزن: 350 گرم

مجهز به حلقه آویز است: بله

طول سیم: 3 متر

سایر ویژگی ها:

عملکرد آیونیک به صورت دائمی

فشار باد بسیار زیاد و مناسب براشینگ

دارای دکمه کول شات (خنک سازی سریع هوا)

۳ حالت کنترل فشار باد (خاموش ، متوسط ، زیاد)

۳ حالت کنترل حرارت (سرد ، ملایم ، گرم)

وزن کم ، ایده آل جهت استفاده طولانی مدت

دارای دیسپانسر دوکاره

سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 2 عدد

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7865

سشوار پرومکس مدل 6220D (دیسپانسردار)

توان: 2200 وات

نوع موتور:DC

نوع مصرف: خانگی و نیم حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

مجهز به حلقه آویز است: بله

سایر ویژگی ها

– دارای دو حالت ترکیبی کنترل سرعت و حرارت

– دارای دو فیلتر هوا: فیلتر داخلی ثابت و فیلتر خارجی متحرک

سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 1 عدد

سری دیسپانسر: دارد

سشوار پرومکس مدل 6220D

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7433

توان: 2300 وات

نوع موتور:AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: ندارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: خیر

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

ولتاژ: 220-240 ولت

وزن: 650 گرم

مجهز به حلقه آویز است: بله

طول سیم: 3 متر

سایر ویژگی ها

– دارای دکمه‌ی باد گرم با سرعت کم

– دارای دو حالت  کنترل سرعت  می باشد.

دارای  سه حالت  کنترل دما می باشد.

– ابعاد: 28 × 25 × 9 سانتی‌متر

– سرعت پرتاب باد: 72 کیلومتر بر ساعت

سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 2 عدد

سری دیسپانسر: ندارد

سشوار حرفه ای 7433

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7350

توان: 2100 وات

نوع موتور: AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

ولتاژ: 220 ولت

مجهز به حلقه آویز است: بله

طول سیم: 3 متر

سایر ویژگی ها

– دارای دو حالت کنترل سرعت

– دارای سه حالت کنترل حرارت

– فشار باد بسیار زیاد و پرقدرت مناسب برای براشینگ

– دارای سه متمرکز کننده‌ با عرض‌های 60، 75 و 85 میلی‌متر

سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 3 عدد

سری دیسپانسر: ندارد

سشوار حرفه ای 7450

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7878K 

توان: 2400 وات

نوع موتور: AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک تورمالین

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

باد سرد: بله

ولتاژ: 220 ولت

وزن: 1000 گرم

مجهز به حلقه آویز است: بله

طول سیم: 3 متر

سایر ویژگی ها

– دارای دکمه‌ی فعال‌سازی کراتین برای جلوگیری از وز شدن موها

– دارای دو حالت کنترل سرعت

– دارای سه حالت کنترل حرارت

– فشار باد بسیار زیاد و پرقدرت مناسب برای براشینگ

– دارای المنت پوشش داده شده با تورمالین

– دارای شیارهای محافظت از حرارت روی بدنه

– تقسیم مناسب وزن و طراحی ارگونومیک

سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 2 عدد

سری دیسپانسر: ندارد

سشوار حرفه ای 7450

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7865

توان: 2500 وات

نوع موتور: AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

ولتاژ: 220 ولت

وزن: 1200 گرم

مجهز به حلقه آویز است: بله

طول سیم: 3 متر

سایر ویژگی ها

– دارای دو حالت کنترل سرعت

– دارای سه حالت کنترل حرارت

– دارای دکمه‌ی باد سرد

– فشار باد بسیار زیاد و پرقدرت مناسب برای براشینگ

 سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 2 عدد

سری دیسپانسر: خیر

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7854

توان: 2200 وات

نوع موتور: AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

ولتاژ: 220 ولت

حلقه آویختن: بله

طول سیم: 3 متر

سایر ویژگی ها

– دارای دکمه‌ی باد سرد

– دارای طراحی ارگونومیک

– دارای دو حالت کنترل سرعت

– دارای سه حالت کنترل حرارت

سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 2 عدد

سری دیسپانسر: ندارد

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7854

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7842

توان: 2000 وات

نوع موتور: AC

نوع مصرف: حرفه ای

فناوری تولید یون: دارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

ولتاژ: 220 ولت

مجهز به حلقه آویز است: بله

طول سیم: 3 متر

سایر ویژگی ها

– دارای دو حالت کنترل سرعت

– دارای سه حالت کنترل حرارت

– دارای دکمه‌ی باد سرد

– فشار باد خوب

سری متمرکز کننده: دارد

تعداد سری متمرکز کننده: 1 عدد

سری دیسپانسر: ندارد

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7842

سشوار پایه دار پرومکس مدل 7740 (سشوارکلاهی - مختص سالن آرایش)

 

توان: 1000 وات

نوع موتور: DC

فناوری تولید یون: ندارد

جنس المنت بکار گرفته شده: سرامیک

توانایی تولید باد سرد دارد: بله

تقویت کننده‌ی توربو: ندارد

فیلتر هوای قابل جدا شدن: دارد

طول سیم: 4.5 متر

سایر ویژگی ها

– دارای پنل کنترل سرعت، حرارت و زمان

– دارای تایمر از 0 الی 60 دقیقه

– دارای دو حالت سرعت باد (متوسط و زیاد)

– قابلیت تنظیم دمای باد از 20 تا 70 درجه‌ی سانتی‌گراد

– قابلیت تنظیم ارتفاع

– فاصله‌ی مرکز توری جلوی سشوار تا سطح زمین: 110 تا 140 سانتی‌متر

– فاصله‌ی بالای سشوار تا سطح زمین: 160 تا 190 سانتی‌متر

– دارای ترموستات

– دارای روکش روی المنت حرارتی برای ایمنی بیشتر

– نوع پایه: 5 شاخ چرخدار

پنل دارای ۳ کنترل: تایمر، فشارباد و حرارت

ارتفاع قابل تنظیم از ۱۶۰ الی ۱۹۰ سانتیمتر

سشوار پایه دار پرومکس مدل 7740

چند نکته در مورد استفاده از سشوارها

 • به هیچ وجه در حمام یا محیط های مرطوب از سشوار استفاده نکنید.

 • – درصورت عدم استفاده، سشوار را از پریز برق خارج کنید.

 • – با تمیز نگه داشتن فیلتر به داغ نشدن بیش از حد و افزایش عمر دستگاه می توان کمک نمود.

 • – با استفاده از لوسیون های مخصوص مو می توان از ضعیف شدن موها به هنگام سشوارکشی جلوگیری نمود.

 • – جهت جلوگیری از آسیب دیدن موها هنگام خشک کردن موها از دمای پایین سشوار استفاده کنید.

 • – هنگام خشک کردن موها با سشوار، آن را به آهستگی روی موهای خود به حرکت در آورید.

 • – فاصله مناسب را رعایت کنید: بهتر است فاصله سشوار از مو 30 سانتیمتر باشد. نزدیک بودن سشوار موجب آسیب دیدن ریشه مو می شود.

 • – برس مناسب را انتخاب کنید: برس های فلزی بزرگ و گرد بعد از سشوار کشی موها را پرحجم نمایش می دهند. برای موهای چتری نیز می­ توان از برس های کوچک استفاده نمود.

 • – موها را تقسیم بندی کنید: قبل از سشوارکشی موها را تقسیم بندی نمایید. در زمان سشوار کردن بهتر است از قسمت جلو به عقب حرکت کنید.

 • – استفاده از لوسیون و اسپری مو بعد از سشوار فراموش نشود: به منظور زیبایی بیشتر موها و جلوگیری از وزوز شدگی موها بهتر است بعد از سشوار کشی موها از اسپری و لوسیون مو استفاده کنید. فراموش نکنید که زیاده روی در این کار نیز موجب چرب شدن موها خواهد شد.

 • – برق زدگی موها: هنگام سشوار کشی موها، با استفاده از باد گرم سشوار موهای شما بصورت چشمگیری برق خواهند زد.

سوسیال نت
ارسال دیدگاه