بهترین مدل موزن بینی گوش و ابرو پرومکس

بهترین موزن پرومکس کدام است؟

بهترین مدل موزن بینی گوش و ابرو پرومکس کدام است؟

زیبایی جزئی از زندگی انسان است. ظاهر زیبا و آراسته با استفاده از دستگاه های مدرن امروزی بسیار ساده و آسان است. با استفاده از دستگاه های موزن گوش، بینی و ابرو پرومکس در کمتر از چند دقیقه ؛ شما می توانید به ظاهر خود زیبایی فوق العاده ای  ببخشید.

آقایان نیز مانند بانوان به زیبایی علاقمند هستند. داشتن ظاهری زیبا، مرتب و آراسته؛ با خود اعتماد را نیز به نفس همراه دارد. آقایان برای زیباتر کردنشان و اصلاح سر و صورت از دستگاه های موزن گوش وبینی، سشوار و ریش تراش های برقی و شارژی استفاده می کنند. 

کمپانی پرومکس در سال 2001 میلادی با نام Max روی کار آمد و با طراحی و ساخت محصولات آرایشی بهداشتی متنوعی مانند سشوار، اتومو، فرکننده، ویو کننده، ماشین های اصلاح، ریش تراشهای برقی، موزن گوش و بینی و ابرو و …توانست جایگاه خوبی در بازار محصولات آرایشی بهداشتی داشته باشد. محصولات این برند به دلیل با کیفیت بودن و قیمت مناسب شان بیشتر مورد توجه واقع شدند. آموزشگاه های آرایشی – پیرایشی، آرایشگاه های مردانه و زنانه ، سالن های زیبایی و منازل برای استفاده های شخصی از محصولات Max استفاده می کردند و از آن راضی بودند.

مسئولین  این برند در سال 2005  سه حرف pro از کلمه professional ( به معنی حرفه ای ) را به ابتدای کلمه Max اضافه کرده و از این تاریخ به بعد نام برند خود را به Promax تغییر دادند.

اصلاً احساس خوبی نخواهید داشت وقتی موی گوش یا بینی شما نمایان شود. به خصوص وقتی  که با گذر زمان رنگ آنها سفید شده و ضخیم تر شوند، به هیچ وجهه از ظاهر خود راضی نخواهید بود. موها در مجموع جزئی از اعضای بدن می باشند. بدن تمام انسانها دارای موهای بلند و کوتاه می باشد. برخی از افراد دارای موهای بسیار ریزی هستند که اصطلاحاً کُرک خوانده می شود و مانند پرزهای بسیار ریز روی البسه به نظر می رسند.

اما آنچه مسلم است این است که انسان از بدو تولد با دفع موهای زائد در چالش بوده است. مرد یا زن، کودک و بزرگ، همگی دوست دارند خیلی سریع و با صرف هزینه بسیار اندک از شر موهای زائد خلاص شوند.

با پیشرفت علم، تکنولوژی دیجیتالی نیز در خدمت رفاه و آسایش انسان گام های بی شماری برداشته است. دستگاه های اصلاح، اپلیدی ها، دستگاه های موزن گوش وبینی و ابرو و  … همگی برای دفع موهای زائد انسانها ساخته شده اند.

موزن گوش، بینی و ابرو پرومکس در 5 نسخه با قابلیت ها و طرح های مختلف طراحی شده و روانه بازار شده اند. جهت آشنایی بیشتر با این محصولات لطفا با ما همراه باشید.

موزن گوش، بینی و ابرو چیست؟

موزن گوش، بینی و ابرو در واقع یک دستگاه الکترومکانیکی است که با استفاده از نیروی برق کار کرده و از قطعات مکانیکی مختلفی ساخته شده است. برخلاف تصور برخی از افراد که به اشتباه دستگاه موزن را با ماشین اصلاح یکی می دانند؛ اما این یک باور غلط می باشد. ماشین اصلاح برای مرتب ساختن و اصلاح موهای سر و صورت آقایان مورد استفاده قرار می گیرد و در برخی از این ماشین های پیشرفته تیغه خط زن برای مرتب کردن و خط انداختن ریش و سبیل نیز به چشم می خورد. اما دستگاه موزن گوش و بینی؛ همانطور که از نامش پیداست برای  حذف موهای زائد گوش و بینی و مرتب سازی ظاهر ابروها به کار می رود.  این دستگاه‌ ها در حال حاضر بسیار مورد توجه خانم ها و آقایان  می‌ باشد و در اکثر منازل و سالن های زیبایی مورد استفاده  قرار می گیرد. به هرحال، این وسیله بارها امتحان خود را پس داده‌ و همه مصرف کنندگان آن از عملکرد دستگاه راضی بوده اند. پس در تهیه این دستگاه هیچگونه تعللی  به خود راه ندهید و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. استفاده از این دستگاه بیشتر در بین آقایان رایج است و به عنوان یک کادوی تولد می تواند هدیه بسیار ارزنده ای باشد.

ویژگی های اصلی یک موزن گوش، بینی و ابرو

از ویژگی های بارز موزن ها شارژی بودن آن می باشد. به طور کلی منبع تامین انرژی مورد نیاز موزن ها سه نوع مختلف می باشد:

1– جریان برق: این دستگاه های موزن گوش، بینی و ابرو با اتصال به پریز برق شارژ شده و کار می کنند و مشکلی که دارند این است که درهمه جا و همیشه قابل استفاده نیستند. با قطع جریان برق و در جاهایی که امکان اتصال به پریز برق فراهم نیست نمی توان از این دستگاه ها استفاده نمود.

2– باطری شارژی: برخی از موزن های گوش، بینی و ابرو همانند هدفون ها و گوشی های موبایل قابلیت شارژ شدن داشته و با باطری های شارژی که در درون دستگاه کار گذاشته شده است می توانند تا چند ساعت مورد استفاده قرار بگیرند. اما مشکلی که این موزن ها دارند این است که شما نمی دانید موزن شما چه مقدار دیگر شارژ دارد و چه زمانی به استفاده مجدد از این دستگاه نیاز پیدا خواهید کرد تا نسبت به شارژکامل آن اقدام نمایید.

3- باطری های قلمی: نوع سومی از موزن ها هستند که با باتری های قلمی و یا نیم قلمی کار می کنند. موزن هایی که  از باطری های قلمی یا نیم قلمی استفاده می کنند، مزایای بسیاری دارند. هر دو نوع باطری ( قلمی و نیم قلمی ) دارای ولتاژ 1.5 ولت می باشند. با صرف هزینه بسیار کم  و به آسانی قابل تهیه می باشند و حمل و نقل بسیار راحت و آسانی نیز دارند. باطری های نیم قلمی با نام علمی (AAA ) شناخته شده اند. قطر این باتری ها 45 میلیمتر و ظرفیت شانmAh 1000 می باشد. به لحاظ فیزیکی کوتاهتر از باطری های قلمی هستند. باطری های قلمی با نام علمی (AA) شناخته شده اند، قطر آنها 50 میلیمتر و ظرفیت شان برابر با mAh2400 می باشد. طول عمر باتری های قلمی کمی بیش از باتری های نیم قلمی می باشد.

در بین موزن های برند پرومکس دو مدل 3712 و 3808 از باتری نیم قلمی( AAA ) آلکالین برای تامین انرژی خود استفاده می کنند. موزن های مدل 3230، T 3250 و 3260 از باتری های قلمی (AA) آلکالین استفاده می کنند. به منظور افزایش عمر دستگاه و استفاده بهینه از تمام ظرفیت باطری، بهتر است همیشه از باتری های آلکالین برای شارژ نمودن موزن های پرومکس استفاده شود.

انواع سری های موجود در موزن ها و کاربردهایشان

–  سری چرخشی: برای اصلاح موهای داخل بینی و گوش

– سری شانه ای تخت – تریمر( افقی و عمودی ): برای اصلاح ابرو

– سری خط زن: جهت اصلاح خط ریش

– سری باریک: جهت اصلاح موهای روی لاله گوش (موهای ریز و کُرکی)

در بین تمام موزن ها سری اصلی بصورت مدور بوده و در برخی از موزن ها روی دسته اصلی قرار داد. در موزن های مدل 3712 و 3808 برند پرومکس سری اصلی بصورت گرد روی دسته اصلی قرار دارد. با قرار گرفتن این موزن ها داخل بینی به هیچ عنوان احساس ناراحتی نکرده و موها به راحتی با تیغه های چرخشی در تماس بوده و اصلاح می شوند.

 ماشین های اصلاح سر و صورت دارای سری خط زن افقی هستند که برای ایجاد خط ریش بکار می رود، اما موزن های گوش، بینی و ابروی پرومکس دارای تریمرهای عمودی هستند که برای اصلاح ابرو بسیار مناسب بوده و کاربر دید بهتری نسبت به اصلاح ابرو پیدا می کند.

سری باریک برای اصلاح موهای روی لاله گوش بکارمی رود. موهای روی لاله گوش بسیار نازک بوده و حالت کُرکی دارند. با سری های معمولی قابل اصلاح نمی باشند. لذا برای اصلاح بهتر از این سری ها استفاده می شود.

در بین تمام موزن های گوش و بینی پرومکس سه مدل 3230 ،3260 و T3250 دارای یک سری جداگانه به نام سری خط زن می باشند که از آن برای ایجاد خط ریش و خط اصلاح پشت گردن ( قسمت انتهایی موهای سر بصورت خط راست می باشد) استفاده می شود. این سه مدل دستگاه موزن گوش، بینی و ابرو دارای پایه نگهدارنده پلاستیکی هستند که تمام سری ها و اقلام همراه موزن داخل این پایه قرار گرفته، همیشه در دسترس کاربران بوده  و هیچ وقت گم نمی شوند.

نگاهی علمی و متفاوت به وجود موها در داخل گوش و بینی

با توجه به وجود آلاینده‌ها در هوا و گرد و خاک، موی گوش و بینی مثل محافظ عمل کرده و مانعی برای ورود این ذرات خواهد شد. این موها مانند سدی در برابر ورود ویروس، باکتری و… عمل می‌ کنند.

با ورود گرد و غبار به درون بینی و گوش، این موها به عنوان نگهدارنده و فیلترکننده عمل می‌ کنند و این آلودگی را تا زمان بروز عطسه در خود حفظ می‌ کنند .فراموش نکنید داشتن موی بینی، باعث جلوگیری از بروز بیماری‌های تنفسی از قبیل آسم می‌ شود .

بنا به گفته پزشکان برخی از میکروب ها و باکتری ها که وارد بینی می شوند بصورت مستقیم به مغز انسان راه یافته و موجب ایجاد نارحتی های زیادی خواهند شد، وجود چندین عدد تار مو مانعی برای بروز این مشکلات خطرناک و جبران ناپذیر می باشد. پس بهتر است  فکر حذف دائمی موهای بینی و گوش را از ذهن خود خرج کرده و هیچ وقت سلامتی را قربانی زیبایی ظاهری، نکنید.

اما به مرور زمان این موها نیز همانند موهای سایر قسمت های بدن رشد کرده و در صورت عدم اصلاح پرپشت و بلند می شوند و از بینی یا گوش خارج شده و ظاهری زشت ایجاد می کنند. برای حفظ سلامتی و زیبایی ظاهری باید نسبت به اصلاح آنها اقدام شود. اینجاست که موزن پرومکس فریادرس شما خواهد بود. با استفاده از موزن های پرومکس ضمن اصلاح آسان و بی دردسر هیچ گونه آسیبی برای گوش، بینی و ابروی شما پیش نخواهد آورد.

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3260

این دستگاه در ابعاد 14×3×3 سانتیمتر و به وزن 65 گرم از جنس کروم ساخته شده است. در بین تمام موزن های برند پرومکس فقط مدل 3260 دارای دکمه روشن/خاموش بر روی بدنه خود می باشد. این دستگاه علاوه بر حذف موهای بینی و گوش، با تعویض سری خود برای ایجاد خط ریش و سبیل مورد استفاده قرار می گیرد. همراه با خط زن سه عدد شانه جهت اصلاح در سه اندازه مختلف 2، 4 و 6 میلیمتری به کاربران ارائه می گردد. از این شانه ها برای مرتب کردن موهای سر و صورت و ابرو می توان استفاده کرد.

موزن 3260 دارای چراغ می باشد که به منظور نمایان ساختن موهای ریز و کُرکی درون گوش و بینی مورد استفاده قرار می گیرد. این موزن گوش و بینی انرژی مورد نیاز خود را از طریق یک عدد باتری قلمی آلکالین به ولتاژ 1.5 ولت تامین می نماید. تهیه این باتری بسیار آسان بوده و همیشه در دسترس می باشد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است همیشه از همین نوع باتری (1.5 ولت آلکالین ) برای تامین انرژی این موزن استفاده شود.

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3260

– تکنولوژی اصلاح: برش چرخشی

– سیستم اصلاح چرخشی(دورانی) جهت حذف موهای زائد گوش و بینی

– بدنه کروم

– همراه با خط زن (دارای شانه جهت اصلاح در ۳ سایز ۲، ۴ و ۶میلیمتر)

– تریمر باریک همراه با شانه برای اصلاح موهای ابرو

– دارای پایه

– وزن: 65 گرم

– ابعاد: 14 × 3 × 3 سانتی‌متر

– جنس تیغه: استیل ضد زنگ

– تیغه قابل شستشو(بدون نیاز به باز کردن)

– دارای چراغ

– به همراه یک عدد باتری آلکالین

– دارای سری خط زن

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3260

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3250T

این دستگاه دارای تیغه تمام استیل می باشد که ضد زنگ بوده و بسیار برنده و تیز می باشد. حرف T در انتهای نام این موزن مخفف کلمه Trimming به معنای پیرایش می باشد (پیرایش یعنی زدودن و حذف کردن موهای زائد بدن). با حذف موهای زائد بخصوص موهای سر و صورت چهره انسان بازتر شده و موجب زیباتر شدن شخص می شود. موزن T3250 علاوه بر زدودن موهای درون گوش، بینی و ابرو، دارای یک عدد سری جداگانه می باشد که برای ایجاد خط ریش و سبیل مورد استفاده قرار می  گیرد.

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3250T

– سیستم اصلاح چرخشی (دورانی) جهت حذف موهای زائد گوش و بینی

– بدنه استیل

– سری خط زن

– دارای پایه

– تیغه قابل شستشو (بدون نیاز به باز کردن)

– دارای چراغ

– به همراه یک عدد باتری آلکالین

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3250

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3230

این موزن گوش و بینی کاملا ضد آب است و کاربر می تواند با خیال راحت زیر دوش آب به راحتی از آن استفاده نماید، بدون باز کردن تیغه آن را شستشو داده و دستگاه را تمیز نماید. این دستگاه دارای سری خط زن می باشد که برای اصلاح صورت نیز کاربرد داشته و برای ایجاد خط ریش و سبیل بسیار مناسب می باشد. در این موزن از یک عدد باتری قلمی آلکالین به عنوان منبع تامین انرژی استفاده می شود. دستگاه موزن دارای چراغ (LED) می باشد که جهت نمایان ساختن موهای ریز درون گوش و بینی مورد استفاده قرار می گیرد.

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3230

– سیستم اصلاح چرخشی (دورانی) جهت حذف موهای زائد گوش و بینی

– سری خط زن

– دارای پایه

– تیغه قابل شستشو (بدون نیاز به باز کردن)

– چراغ تعبیه شده

– دارای چراغ

– قابلیت شست و شوی تیغه

– دارای سری خط زن

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3230

دستگاه اصلاح ابرو و صورت 3808

منبع انرژی این دستگاه یک عدد باتری قلمی آلکالین می باشد که به راحتی قابل دستیابی است. دستگاه 3808 دارای دو عدد شانه در اندازه های 4 و 6 میلیمتر می باشد که برای اصلاح ابرو بکار گرفته می شود. سری این دستگاه قابل شستشو بوده و کار نظافت را آسانتر کرده است. دقت داشته باشید که هر بار پس از نظافت دستگاه آن را کاملا خشک کرده و سپس درجعبه نگهدارنده قرار دهید. سری این موزن بصورت چرخشی باز شده و قابل نظافت می باشد. درون جعبه های نگهدارنده محصولات پرومکس فرچه ای قرار داده شده است که برای نظافت دستگاه  می توانید از آن استفاده کنید.

دستگاه اصلاح ابرو و صورت 3808

– درپوش محفظه باتری

– منبع تغذیه : باتری قلمی

– دو عدد شانه ۴ و ۷ میلیمتری

– همراه با یک عدد باتری نیم قلمی آلکالین

– فرچه تمیز کننده

– سری قابل شستشو

دستگاه اصلاح ابرو و صورت 3808

موزن ابرو پرومکس مدل 3712

این دستگاه به میکروتاچ معروف است و بیشتر برای اصلاح موهای ابرو بکار می رود. مدل 3712 برای اصلاح موهایی  که از گوش و بینی بیرون زده اند نیز بکار می رود. این موزن دارای دو عدد شانه 3 و 6 میلیمتری است که برای اصلاح و مرتب کردن موهای ابرو مورد استفاده قرار می گیرد. تیغه قابل شستشوی این دستگاه کار نظافت آن را آسانتر کرده است. یک عدد چراغ LED زیر قسمت تیغه این موزن کار گذاشته شده است تا به هنگام اصلاح با روشن نمودن موضع اصلاح، موهای ریز را قابل رویت نماید. منبع انرژی این موزن یک عدد باتری نیم قلمی آلکالین می باشد که به راحتی و در همه جا قابل دسترس می باشد.

موزن ابرو پرومکس مدل 3712

– درپوش محافظ

– تیغه برش

– دو عدد شانه ۳ و ۶ میلیمتری

– همراه با یک عدد باتری نیم قلمی آلکالین پرومکس

– فرچه تمیز کردن

– دارای چراغ

– تیغه قابل شستشو

چگونه از موزن گوش و بینی محافظت کنیم؟

حتما قبل از استفاده به ضدآب بودن یا نبودن دستگاه توجه نمایید، اگر موزن شما ضد آب نیست، هیچ وقت اقدام به شستن آن نکنید. برخی از موزن ها فقط دارای تیغه قابل شستشو هستند، در این صورت با ورود آب به داخل دستگاه امکان دارد موزن شما بسوزد. لطفا احتیاط کنید. این دستگاه، همانند حوله و مسواک یک وسیله کاملا شخصی است، لذا اجازه ندهید دیگران از آن استفاده کنند .جهت افزایش طول عمر دستگاه بهتر است

 الف- همیشه از باتری 1.5 ولت آلکالین برای موزن های پرومکس استفاده شود.

 ب- بعد از هر بار استفاده، آن را در جعبه‌ مخصوص خودش نگهداری کنید .

به دلیل خطرناک بودن تیغه روی دستگاه همیشه دور از دسترس کودکان نگهداری شود .اگر در زمان سرماخوردگی و یا گذران دوره نقاهت با عفونت بالای بدن از این دستگاه بهره برده‌اید، برای استفاده‌های بعدی حتما آن را با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و یا الکل بطور کامل استریل نمایید. به هنگام استفاده از موزن، خیلی آن را به درون گوش و بینی وارد نکنید، چون ممکن است به بدن خود صدمه‌ وارد کنید.

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید دستگاه موزن گوش و بینی پرومکس باید به آنها توجه کنید عبارتند از:

  تعداد و نوع سری های بکار گرفته شده درهر موزنی بسیار مهم است. برخی از موزن‌ ها علاوه بر اصلاح مو‌های گوش و بینی، به راحتی می‌ توانند برای ایجاد خط ریش، خط گردن و ابرو نیز بکار گرفته شوند و برای این کار یک سری اضافی دارند.

– سعی کنید ازموزنی استفاده کنید که ضد آب بوده و قابل شستشوباشد، چون بدین ترتیب نظافت دستگاه بسیار آسان خواهد بود.

– اگر می خواهید بصورت مرتب هر دو سه روز یکبار از دستگاه موزن گوش و بینی استفاده نمایید بهتر است موزنی انتخاب کنید که با باتری قلمی کار می کند. چون تهیه این باتری آسان است. اما اگر بصورت هفته ای یا 10 روز یکبار، در مسافرت و … می خواهید از دستگاه موزن استفاده کنید، پیشنهاد ما موزن شارژی می باشد.

– بهتر است از دستگاه موزن دارای لامپ استفاده کنید. با وجود این لامپ LED) یا چراغ) موهای ریز و کُرکی بهتر دیده می شوند و کار اصلاح به خوبی انجام می گیرد.

– ضرب المثل معروف (هر ارزانی بی حکمت نیست) را در مورد تهیه دستگاه های موزن به یاد داشته باشید. صرفاً ارزان بودن دستگاه، شما را ترغیب به خرید آن ننماید. برخی از کالاهای ارزان قیمت از مواد اولیه نامناسب ساخته شده اند و استفاده از آنها مشکلات فراوانی به بار خواهند داشت.

– اگر خرید حضوری دارید، از فروشنده بخواهید جعبه‌ حاوی محصول را برای شما باز کند، تا از سالم بودن و کامل بودن قطعات آن مطمئن شوید .

– در هنگام تحویل کالا؛ از فروشنده بخواهید که ضمانت نامه و کارت گارانتی نگان سرویس را بصورت مهر شده به شما تحویل دهد.

سوالات متداول

آیا دستگاه موزن بینی وجود دارد که موها را از ریشه حذف نماید؟

خیر، چنین دستگاهی اصلا وجود ندارد اما در برخی از آرایشگاه ها با استفاده از وکس موهای اضافی صورت و بینی را از ریشه می کنند. پزشکان  پوست و مو جهت حذف  موهای زائد بینی استفاده از وکس را توصیه نمی کنند. بنا به گفته پزشکان موهای بینی مانع از ورود هوای آلوده و میکروب ها به داخل بدن شده و موهای داخل بینی به عنوان فیلتر کننده عمل می کنند. اما جهت حفظ زیبایی کوتاه کردن آنها با دستگاههای موزن مشکلی ندارد. بهتر است هفته ای یکبار نظافت موهای زائد داخل بینی با دقت و حوصله تمام با دستگاه موزن انجام بگیرد.

آیا امکان شستشو و نظافت دستگاه موزن وجود دارد؟

برخی از مدل های موزن دارای قابلیت ضد آب می باشند، دراین مدلها می توانید زیر دوش هم از آن استفاده کنید. دربرخی مدلها سری را می توان از بدنه جدا کرده و نسبت به شستشوی آن اقدام نمائید. برخی از موزن ها دارای تیغه قابل شستشو هستند و فقط تیغه آن را می توانید نظافت کنید. دقت داشته باشید که دستگاه را همیشه تمیز نگهدارید و به هنگام نظافت دستگاه از فرچه های تمیز کننده موجود در بسته بندی آن استفاده نمایید.
تفاوت سوسیال نت با دیگر فروشگاه‌های اینترنتی چیست؟

سوسیال نت فروشگاه اینترنتی است که بصورت مستقیل کار می کند. تمام اجناس آرایشی – بهداشتی این فروشگاه به طور مستقیم از شرکت اصلی پرومکس تامین می‌گردد و هیچ کالای تقلبی یا دست دومی در این فروشگاه به فروش نمی‌رسد.همچنین تمام محصولات موجود در این فروشگاه به مدت یک هفته دارای گارانتی تست و تعویض می باشند و در صورت باز گشت کالا هزینه واریز شده بطور کامل عودت داده می شود. تمام محصولات پرومکس ازگارانتی دو ساله نگان سرویس نیز برخوردار می‌باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش به چه صورت است؟

در صورت عدم رضایتمندی از کالای خریداری شده به مدت یک هفته امکان پس دادن کالا برای مشتریان فراهم می آید. تمام محصولات دارای گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشند و همچنین از ضمانت نامه دوساله نگان سرویس برخوردار هستند.

آیا محصولات قبل از ارسال تست می‌شوند؟

بله. کلیه محصولات قبل از ارسال تست می‌شوند تا مشکلی نداشته باشند و احتمال اینکه کالای معیوب به دست مشتری برسد کاهش پیدا کند.

آیا امکان خرید از فروشگاه اینترنتی سوسیال نت به صورت حضوری وجود دارد؟

بله، فروشگاه اینترنتی سوسیال نت امکان خرید به صورت حضوری را نیز فراهم کرده است.

سفارشات کی به دست مشتری خواهند رسید؟

سفارش شما تا 24 ساعت پس از ثبت به اداره پست ارسال خواهند شد (به جز روز های تعطیل) و پس از آن بین 3 الی 7 روز کاری طول می‌کشد تا پست سفارشات را به مقصد برساند.

آیا می توان سری موزن را به ماشین ریش تراش  وصل کرد؟ کدام نوع از موزن ها کارایی بهتری دارند؟

نخیر، سری موزن به هیچ ریش تراشی متصل نمی شود و در کل موزن ها بصورت کاملاً جدای از ریش تراش ها کار می کنند. تمام موزن ها دارای کیفیت یکسانی هستند و متفاوت بودن آنها در قیمت شان به دلیل امکانات جانبی آنها می باشد. امکانات جانبی مانند چراغ، پایه نگهدارنده، سری اضافی ، نوع برش ، LED و… است.

توجه: با مراجعه به سایت پرومکس می توانید از نحوه اصل بودن محصولات نسبت به همتای تقلبی آن آشنایی پیدا کنید.

لطفا سوال، نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت ارسال دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید!

سوسیال نت
ارسال دیدگاه