بهترین ویو کننده ها و حالت دهنده های پرومکس کدامند؟

بهترین ویو کننده و حالت دهنده پرومکس

ویو کننده و حالت دهنده های مو پرومکس

مهمترین چیزی که در همه دور همی ها و مهمانی ها جلب توجه می کند موها هستند. موها می توانند با کمی تغییر حالت ، تغییر سایز و تغییر رنگ چهره شما را به کلی عوض کنند. برای تنوع  و تغییر روحیه هم که شده بهتر است هر چند وقت یک بار مدل موهای خود را عوض کنید. به منظور صرفه جویی در هزینه ها و مصرف بهینه محصولات آرایشی بهداشتی؛ پیشنهاد ما به شما خرید محصولات چند کاره پرومکس می باشد.

با این کار می توانید با یک تیر چند نشان بزنید. ویو کننده ها، اتو موهای مختلف، فرکننده ها و حالت دهنده های مختلف هر کدام به تنهایی می توانند برای زیبا سازی موها مورد استفاده قرار بگیرند. اما با توجه به شرایط بد اقتصادی در زندگی امروزی بهتر است نگاهی اقتصادی تر به مسائل پیرامون تان داشته باشید.

با خرید یک مجموعه چند کاره پرومکس ضمن برآوردن نیاز های مختلف افراد یک خانواده ، صرفه جویی اقتصادی بسیار خوبی نیز خواهید داشت.

جهت آشنایی بیشتر با مشخصات و ویژگی های ست های چند کاره پرومکس ما را در ادامه این مقاله همراهی نمایید.

ویو کننده ها و حالت دهنده های کمپانی پرومکس 9 مورد مختلف هستند که برای اتوکشی، فرکردن و حالت دهی موها مورد استفاده قرار می گیرند.

همه محصولات حالت دهنده از تکنولوژی ساخت صفحات سرامیکی استفاده کرده اند. سطوح رویه این صفحات سرامیکی نیز آغشته به سرامیک یا کراتین می باشد به استثناء دو مورد از حالت دهنده ها( 4509K , 8311EZ ( که سطوح رویه آنها آغشته به  تورمالین است.

حرف K که در قسمت انتهایی نام برخی از محصولات پرومکس مشاهده می شود نماینده کلمه Keratin(کراتین: پروتئین اصلی که در مو، ناخون و پوست وجود دارد و موجب شادابی و لطافت موها و پوست می شود) است. حالت دهنده های4509k ،  5858kو4545k  از نوع کراتینه هستند.

 اکثر حالت دهنده ها 30 ثانیه پس از روشن شدن دستگاه آماده استفاده کردن هستند به استثناء مدل های 8311EZ و 4509k که 60 ثانیه پس از روشن شدن نشانگر دکمه power تمام سطوح فلزی دستگاه گرم شده و آماده به کار می باشد.

 طول کابل بکار گرفته شده در بیشتر محصولات برند پرومکس برابر با 3 متر است تا هنگام استفاده از دستگاه  به راحتی بتوانند آن را جابه جا نمایند به استثناء دو مدل 4532G و 4509K که طول کابل آنها برابر با 2.4 متر است.

رنج دمایی بکار گرفته شده در حالت دهنده ها و قدرت دستگاه ها بسیار متفاوت از یکدیگر بوده و در جدول زیر به نمایش گذاشته شده است.

ویو کننده و حالت دهنده مو پرومکس

 نام محصول: حالت دهنده مو 8 کاره مدل 4480

حالت دهنده موی 4480 یکی از محصولات پُرکاربرد و پُرطرفدار کمپانی پرومکس است. این محصول دارای صفحات سرامیکی صاف کننده مو، فرکننده مخروطی 13-25 میلی متری، موپیچ 25 میلی متری همراه با بُرس حلقوی، موپیچ ریز 19 میلیمترهمراه با برس پلاستیکی، سه عدد کلیپس یا گیره مو و کیف مخصوص نگهدارنده می باشد. حداکثر قدرت دستگاه برابر با 40 وات است. در قسمت َسری حالت دهنده برای هر قطعه المنت حرارتی مجزایی گنجانده شده است. کاربران می توانند بر اساس نوع استفاده از دستگاه ( فرکننده، صاف کننده یا ویو کننده) دمای آن را تنظیم نمایند بیشترین رنج دمایی آن 200 درجه سانتی گراد می باشد.

وِیژگی های محصول:

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

مدت زمان گرم شدن دستگاه: 30 ثانیه

المنت حرارتی مجزا برای هر قطعه

صفحات ویو با روکش سرامیک

حداکثر قدرت دستگاه: 40 وات

طول کابل: 3 متر با قابلیت چرخش  360درجه

مجهز به :

– موپیچ ریز 19 میلی متری همراه با برس پلاستیکی

– موپیچ 25 میلی متری همراه با برس حلقوی

– موپیچ مخروطی 13-25 میلی متر

– 3 عدد کلیپس(گیره مو)

– دمای 200 درجه سانتی گراد

– همراه با کیف مخصوص نگهداری و حمل

ویو کننده و حالت دهنده مو پرومکس

نام محصول: انبر موج سرامیک تورمالین پرومکس مدل 4509K

با استفاده از این انبرمو می توانید فرهای بسیار درشت S مانند بر روی موهای خود ایجاد نمایید. صفحات فلزی این محصول از جنس سرامیک آغشته به تورمالین ساخته شده اند. 60 ثانیه پس از روشن شدن دستگاه تمام سطوح فلزی آن گرم شده و آماده حالت دهی به موها است. موهای خود را پس از شانه زدن و دسته بندی کردن روی صفحات 40 میلی متری دستگاه  قرار داده و 10-20 ثانیه بعد موهایتان را از بین صفحات خارج نمایید، بدین ترتیب موهای فر S مانند بسیار زیبا و جذابی خواهید داشت. توان مصرفی این دستگاه 50 وات می باشد و بیشترین رنج دمایی آن 210 درجه سانتی گراد است که این دما براساس جنس موها و حجم موهای مورد استفاده برای فرکردن قابل تغییر است.

ویژگی های محصول:

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

پوشش رویه سطوح سرامیکی: دارای روکش تورمالین

مدت زمان گرم شدن دستگاه: 60 ثانیه

حداکثر حرارت 210 درجه

ایجاد فرهای S بسیار درشت

عرض صفحه: 40 میلی متر

طول کابل: 2.4 متر با قابلیت چرخش 360 درجه

ویوکننده و حالت دهنده مو پرومکس

نام محصول: حالت دهنده موی پرومکس مدل 4532G

انبرموج حرفه ای 4532G یکی از محصولات چند کاره کمپانی پرومکس است. حرف G  در انتهای نام این محصول نماینده کلمه GREAT به معنای عالی و حرفه ای است. توان مصرفی این دستگاه 105 وات و جنس صفحات آن سرامیکی است. این دستگاه مجهز به سری جدا شونده برای ایجاد موج های بزرگ و کوچک بر روی موها می باشد. قطر لوله های فلزی آن برای ایجاد موج های مختلف روی موها برابر با 19 میلی متر است. با فشار دادن دکمه PUSH که در دسته دستگاه قرار دارد؛ قسمت انبرموج از بدنه دستگاه جدا می شود. همچنین بعد از نصب این قسمت روی بدنه به کمک دکمه قفل کننده که پشت دسته قرار دارد می توان انبرموج را روی دستگاه ثابت کرد. با توجه به جنس مو؛ اندازه و مدل ویو کننده از درجه دمایی مختلف برای حالت دهی استفاده می شود. در این انبرموج با پیچاندن دکمه تنظیم دما میسر می شود.

به محض روشن کردن دستگاه توسط دکمه POWER روی دسته؛ نشانگر LED روی انبرموج به رنگ قرمز در می آید و 30 ثانیه پس از آن دستگاه آماده استفاده کردن است.

ویژگی های محصول:

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

پوشش رویه سطوح سرامیکی: دارای روکش سرامیکی

مدت زمان گرم شدن دستگاه: 30 ثانیه

مجهز به سری جدا شونده برای ایجاد موج های بزرگ و کوچک بر روی موها

مجهز به دو لوله برای ایجاد حالت S شکل بر روی موها

طول کابل: 2.4 متر با قابلیت چرخش 360 درجه

قطر لوله های فلزی: 19 میلیمتر

قابلیت تنظیم دما دارد

مجهز به چراغ LED   

مجهز به دکمه PUSH

قدرت دستگاه: 105 وات

ویو کننده و حالت دهنده مو پزومکس

نام محصول: حالت دهنده مو مدل 4545k

حالت دهنده و انبرموج موی 4545K با استفاده از توان 85 وات می تواند موهای شما را در چهار مدل مختلف به نمایش بگذارد. 30 ثانیه پس از روشن کردن دستگاه، تمام سطوح سرامیکی آن بصورت یکسان گرم شده و آماده حالت دهی به موها است. 6 چراغ LED در کنار 6 رنج دمایی مختلف بر روی دسته محصول گنجانده شده اند که برای نمایش دما مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های محصول:

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

پوشش رویه سطوح سرامیکی: دارای روکش کراتین

مدت زمان گرم شدن دستگاه: 30 ثانیه

 4 اندازه مختلف برای ایجاد موج

محدوده تنظیم درجه حرارت: 120-210 درجه سانتی گراد

نمایش حرارت توسط 6 چراغ LED

نوک عایق برای استفاده با هر دو دست

طول کابل: 3 متر با قابلیت چرخش  360درجه

قدرت دستگاه: 85 وات

مجهز به ولتاژ جهانی

ویو کننده و حالت دهنده مو پرومکس

نام محصول: ست کامل حالت دهنده 5 کاره پرومکس مدل 4770

با تهیه ست کامل حالت دهنده موی پرومکس مدل 4770 دیگر نیازی به خرید اتومو، ویو کننده و فرکننده نخواهید داشت. این محصول با توان مصرفی 25 وات و تکنولوژی ساخت صفحات سرامیکی، برای حالت دهی و زیبا تر کردن موهای شما مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از صفحات فلزی سرامیکی مختلفی که  پهنای 46 میلی متری دارند و بصورت کشویی بر روی این محصول نصب می شوند شما می توانید موهای خود را بصورت موج های متوسط، بزرگ و بسیار ریز مثل فر تبدیل کنید. اگر مایل به داشتن موهای صاف و اتو کشیده هستید؛ می توانید از دو صفحه صاف کننده این محصول جهت اتو کشیدن و صاف کردن موهای خود استفاده کنید. ست چند کاره 4770 از المنت های جداگانه برای انواع حالت دهی ها استفاده می کند. در دسته این محصول دکمه روشن/خاموش گنجانده شده است؛ به محض روشن کردن دستگاه LED مربوطه روشن شده و 30 ثانیه بعد سطوح سرامیکی برای حالت دهی موهای شما آماده هستند. حالت دهنده چند منظوره از سیستم خاموش خودکار بهره مند است و با افزایش دما؛ بصورت هوشمند خاموش می گردد.

ویژگی های محصول:

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

پوشش رویه سطوح سرامیکی: دارای روکش سرامیکی

مدت زمان گرم شدن دستگاه: 30 ثانیه

پهنای صفحه: 46 میلی متر

حداکثر قدرت دستگاه: 25 وات

مجهز به :

-المنت حرارتی مجزا برای هر قطعه

– پایه در وسط هر سَری

– سیستم خاموش خودکار

– دو المنت در دو صفحه

– دو صفحه صاف کننده مو

– دو صفحه برای ویو کوچک

– موپیچ 19 میلیمتر همراه با برس

– موپیچ 25 میلیمتر همراه با برس حلقوی

– موپیچ مخروطی(ایجاد دو حالت)

– 3 عدد کلیپس(گیره مو)

– کیف مخصوص نگهداری و حمل

ویو کننده و حالت دهنده مو پرومکس

نام محصول: حالت دهنده مو 7 کاره مدل 5117

صاف کننده یا اتومو، ویو کننده و فرکننده ها همگی برای ایجاد تنوع و زیبایی موها به کار می روند اما تهیه همه آنها شاید به صرفه نباشد.

به کمک دستگاه های چند کاره ؛ ضمن داشتن تمام این محصولات در هزینه ها نیز صرفه جویی      می شود. دستگاه حالت دهنده موی 5117 از توان 28 وات برخوردار است و ولتاژ آن 110-240 وات می باشد.

توجه: تمام محصولاتی که از ولتاژجهانی(240 وات) برخوردارهستند؛ قابل استفاده در تمام دنیا می باشند.

در ساخت این دستگاه از صفحات سرامیکی استفاده شده است و به همین دلیل دستگاه خیلی سریع گرم می شود و آسیب کمتری به بافت مو وارد می شود.

دستگاه 5117 مجهز به صفحه صاف کن، انواع ویوکننده، و طرح های قلب، ستاره و پروانه می باشد. این صفحات به صورت کشویی روی سطح حالت دهنده نصب شده و در مهمانی ها و دور همی های خانوادگی؛ جلوه ای خاص به موهای شما می بخشد. پهنای صفحات صاف کننده برابر با 48 میلی متر و طول صفحات آن 75 میلیمتر است که برای اتوکشی و صاف کردن موهای بلند بسیار مناسب است.

حالت هنده 5117 دارای نشانگر LED جهت نمایان ساختن کلید روشن/خاموش در دسته محصول است. طراحان پرومکس جهت افزایش عمر این دستگاه و حمل و نقل آسان آن؛ یک کیف توری با بخش های مخصوص صفحات سرامیکی در نظر گرفته اند.

ویژگی های محصول:

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

مجهز به صفحه صاف کن، انواع ویوکننده، و طرح های قلب، ستاره و پروانه

ولتاژدستگاه: 110 الی 240 ولت

همراه با کیف نگهدارنده نقره ای رنگ

شانه ثابت برای مرتب کردن مو

پهنای صفحه: 48 میلی متر

طول صفحه: 75 میلی متر

مجهز به چراغ LED   

قدرت دستگاه: 28 وات

ویو کننده و حالت دهنده مو پرومکس

نام محصول: حالت دهنده مو 4 کاره مدل 5447

با استفاده از دستگاه چند منظوره حالت دهنده مو 4 کاره مدل 5447 می توان در هزینه ها صرفه جویی نمود. این محصول جایگزین سه دستگاه اتو مو، ویو کننده و فرکننده می باشد. حالت دهنده 5447 مجهز به صفحات صاف کن، ویو ریز، متوسط و طرح S می باشد. این صفحات سرامیکی  طولشان 90 وعرضشان 40 میلی متر است که به صورت کشویی روی سطح دستگاه نصب می شوند. تمام سطوح فلزی این دستگاه از سرامیک ساخته شده اند، آنها بسیار سریع گرم می شوند و موهای شما را زیبا و خوش حالت می نمایند.

ویژگی های محصول:

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

مجهز به صفحات صاف کن، ویو ریز، ویو متوسط و طرح  S 

ولتاژ دستگاه: 110 الی 240 ولت

همراه با کیف نقره ای رنگ جهت حمل و نگهداری محصول

پهنای صفحه: 40 میلی متر

طول صفحه: 90 میلی متر

قدرت دستگاه : 30 وات

ویو کننده و حالت دهنده مو پرومکس

نام محصول: اتو مو و حالت دهنده مو پرومکس مدل 5858k

اتوموی5858k  محصولی دوکاره با رنگ بسیار زیبای گلبهی و طراحی ارگونومیک، طرفداران بسیاری دارد. حالت دهنده مو پرومکس مدل 5858k 30 ثانیه پس از روشن شدن گرم شده و آماده به کار است.

سطوح صاف کننده و ویو کننده این دستگاه از جنس سرامیک آغشته به کراتین ساخته شده اند. کراتین برای افزایش استحکام موها بسیار مهم است.

هنگام استفاده از این محصول ضمن اتو کردن و صاف نمودن موها رنج دمایی را در حالت 230 درجه سانتی گراد و در شرایط حالت دهی و فرکردن موها درجه حرارت را بین 80 تا 210 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید.

ویژگی های محصول:

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

پوشش رویه سطوح سرامیکی: دارای روکش کراتین

مدت زمان گرم شدن دستگاه: 30 ثانیه

تنظیم درجه حرارت 80 الی 210(برای موپیچ) و 230 (برای صاف کن)

مجهز به صفحه دیجیتال و سیستم قفل صفحات

مجهز به نوک عایق برای استفاده با هر دو دست

طول کابل: 3 متر با قابلیت چرخش  360درجه

قدرت دستگاه: 55 وات

مجهز به ولتاژ جهانی

ویو کننده و حالت دهنده مو پرومکس

نام محصول: ویو سرامیک چرخشی پرومکس مدل 8311EZ

ویوکننده چرخشی پرومکس مدل8311EZ نماینده محصولات ایزی مکس به معنای استفاده آسان از محصولات دیجیتال است. در طراحی و ساخت این دستگاه از صفحات سرامیکی با روکش تورمالین استفاده شده است. بعد از روشن کردن دستگاه  توسط دکمه POWER روی دسته محصول؛ نشانگر LED مربوطه به نمایش در می آید و 60 ثانیه بعد دمای دستگاه به 210 درجه سانتی گراد رسیده و آماده استفاده است. موهای خود را داخل صفحات سرامیکی قرار داده با آزاد سازی اهرم مربوطه؛ صفحات درهم تنیده شده و موج های بسیار ریز زیبایی روی موها به نمایش می گذارند.

ویژگی های محصول:

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

پوشش رویه سطوح سرامیکی: دارای روکش تورمالین

مدت زمان گرم شدن دستگاه: 60 ثانیه

حداکثر دما: 210 درجه

مجهز به چراغ LED   

مجهز به شانه ثابت جهت مرتب کردن موها

قدرت دستگاه: 50 وات

ولتاژ دستگاه: 110 الی 240 ولت

همراه با کیف نگهدارنده محصول با لایه داخلی نسوز

طول کابل: 3 متر با قابلیت چرخش 360 درجه

ویو کننده و حالت دهنده مو پرومکس

لطفا سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت ارسال دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید!

سوسیال نت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *