تشخیص محصولات پرومکس اصلی از تقلبی

تشخیص پرومکس اصل از تقلبی

چگونه محصولات پرومکس اصلی را از تقلبی تشخیص بدم؟

یک فروشنده با تجربه خوب میداند که راستگویی و صداقت اولین گام در جذب مشتری است. این مشتری است که خواسته و ناخواسته یک سکوی تبلیغاتی برای آن فروشنده می باشد. وقتی یک مشتری برای اولین بار از یک جایی خرید کند و از خرید خود راضی باشد آنوقت برای خریدهای بعدی نیز به آن مکان مراجعه خواهد کرد اما در صورتی که ناراضی باشد؛ با تبلیغات منفی موجب از دست دادن مشتریان آن فروشگاه خواهد شد (حداقل از خرید افراد نزدیک به خود جلوگیری به عمل خواهد آورد). 

محصولاتی که در بازارهای آزاد و یا از طریق سایت های اینترنتی به فروش می رسند باید اصالت داشته باشند تا ضمن برآوردن نیازهای کاربران؛ رضایت آنان را نیز در پی داشته باشد. متاسفانه افراد کلاه بردار و سود جو که فقط به فکر منافع شخصی خود هستند؛ با شعارهای دروغین و تبلیغات نادرست اقدام به فروش کالاهای تقلبی نموده و جو بازارهای اینترنتی را نیز آلوده می نمایند.

کاربران عزیزی که قصد خرید اینترنتی دارند با در نظر گرفتن چند مورد امنیتی، از افتادن در دام این کلاهبردارن در امان خواهند بود. 

– باید قبل از هرگونه خرید و پرداخت وجه کالا، از کارکرد درست و حسن انجام کار آن سایت مطمئن شوید.

– در قسمت پایین تمام سایت های قانونی و ثبت شده؛ دو نماد اعتماد الکترونیک و عضویت در سامانه کشوری کسب و کارهای مجازی وجود دارد.

– در صورت تقلبی بودن کالای خریداری شده از این سایت ها و یا هر گونه شکایت و گله مندی از عملکرد سایت کاربران می توانند شکایت نمایند.

– قبل از خرید باید کالای مورد نظر خود را از بین چندین سایت انتخاب کنید در انتخاب خود دقت کنید (از نظر قیمت، رنگ، اندازه و …)

– برخی کالاهای خریداری شده دارای گارانتی می باشند( هنگام خرید و ثبت سفارش می توانید این سوال را درمورد کالای خود از فروشنده بپرسید).

– برخی از کالاها به غیر از گارانتی تعویض، از قابلیت تعمیر و یا بازگرداندن کالا نیز برخوردار هستند.

– سایت هایی که به قول معروف کارشان درست است و فروشگاه های قابل اعتمادی هستند( مانند دیجی کالا، سوسیال نت، پرومکس، نگان شاپ و …) به هنگام فروش کالا مشتریان خود را از این موضوع آگاه می کنند که این کالا دارای دفترچه توضیحات، گارانتی تعمیر یا تعویض می باشد و اینکه یا فاقد موارد ذکر شده است.

– تمام کالاهایی که از فروشگاه سوسیال نت خریداری می شوند؛ چنانچه به مدت یک هفته پس از خرید نتوانند رضایت مشتری را برآورده کنند؛ قابل عودت دادن هستند.

– در صورتی که شکستگی در کالا وجود داشته باشد یا کالای ارسال شده معیوب باشد مبلغ کالا به طور کامل با احتساب هزینه ارجاع، به مشتری عودت داده می شود.

– فراموش نکنید که ممکن است سایتی دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد اما باز هم جهت کسب سود بیشتر، دست به تقلب زده و کالای تقلبی بفروشد.

– کمپانی پرومکس به منظور رفاه حال مشتریان خود چندین راهکار برای شناسایی کالای اصل از تقلبی در نظر گرفته است. امید است با شناسایی این ترفندها و بکار گیری آنها از افتادن در دام متخلفین رهایی یابید.

 روش های شناسایی کالای اصل از تقلبی:

برای خرید مطمئن ابتدا کالای مورد نظر را در سایت پرومکس جستجو کنید، درصورتی که کالای مورد نظر شما درسایت موجود نباشد اما در بازار آزاد و یا سایر سایت های لوازم آرایشی بهداشتی این کالا با نام پرومکس به فروش برسد؛ یقیناً بدانید که این کالا تقلبی است.

تمام کالاهای برند پرومکس که اصل هستند دارای هولوگرام بوده و دفترچه راهنمای فارسی دارند. این محصولات از گارانتی 24 ماهه ضمانت پرومکس برخوردار هستند ( گارانتی 24 ماهه نگان سرویس ).

در صورتی که شما کالای برند پرومکس را از فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه محلی دیگری غیر از پرومکس خریداری کرده باشید؛ از فروشنده بخواهید که در دفترچه گارانتی؛ صفحه مربوط به نام فروشگاه را مهر نماید. این دفترچه مهر شده به عنوان ملاکی جهت استفاده از خدمات پس از فروش کالای فروخته شده است.

مهندسین و طراحان کمپانی پرومکس با خلاقیت خود سه ترفند مختلف برای شناسایی  کالای اصلی از تقلبی در نظر گرفته اند:

تشخیص پرومکس اصل از تقلبی

تشخیص پرومکس اصل از تقلبی

۱- طراحی لوگوی پرومکس (بر روی جعبه محصول) به رنگ قرمز دو حالته
این لوگو با مرکب حرارتی چاپ شده است که با حرارت دادن به آن، قسمت مورد نظر کم کم محو می شود و پس از سرد شدن به حالت اولیه خود باز می گردد.

۲- برش مخصوص
برش لبه های هولوگرام که علاوه بر زیبایی به متفاوت شدن هولوگرام اصل کمک کرده و مشتری را در شناسایی کالای اصل راهنمایی می نماید.

۳-روکش محافظتی
با خراشیدن این قسمت ازهولوگرام لوگوی خطی پرومکس نمایان می شود. این لوگو نیز از جنس مرکب حرارتی می باشد و با حرارت دادن به آن ، قسمت مورد نظر کم کم محو شده و پس از سرد شدن به حالت اولیه خود باز می گردد.


لطفا سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت ارسال دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید!

سوسیال نت
ارسال دیدگاه