دستگاه های مانیکور و پدیکور پرومکس

مانیکور و پدیکور پرومکس

دستگاه های مانیکور و پدیکور پرومکس

زندگی مدرن امروزی بر پایه ارتباطات و اجتماعات گروهی شکل گرفته است. چقدر خوب است که شما با ظاهر آراسته و مرتب در این دورهمی ها و همایش ها حضور داشته باشید. لباس مرتب، موی آراسته، دستان نرم با ناخن های تمیز و مرتب جلوه خاصی به شما بخشیده و باعث افزایش اعتماد به نفس شخص می گردد.

دو اصطلاح رایج بین خانم ها و آقایانی که به زیبایی و سلامتی ناخون ها و انگشتان دست و پای خود اهمیت میدهند؛ Manicure and pedicure می باشد. شاید بارها کلمه مانیکور، ست مانیکور و پدیکور را شنیده باشید. بهتر است بدانید که این دو اصطلاح به بهداشت و زیبایی دست و پا مربوط می شوند که در منزل، آرایشگاه ها، سالن های زیبایی و سالن های ماساژ توسط خود فرد یا متخصصین این کار انجام می گیرد. قرار دادن دستها و پاها در محلول بهداشتی که به گلهای معطر آغشته شده و در یک فضای آرام ماساژ می بیند خستگی را از تن به در می کند. یک ناخون گیر، سوهان و کرم دست و پا حداقل وسایل بهداشتی است که هر زن و مرد متشخص همیشه همراه خود دارد. اما برای زیبایی بیشتر دست و پاها و حفظ لطافت و آرامش بدن بهتر است هر چند وقت یکبار این کار را به متخصصین این امر بسپارید. مانیکور و پدیکور(رسیدگی به سلامت و زیبایی ناخن های دست و پا)در سالن های زیبایی و کلینیک های ماساژ انجام می گیرد. 

دستگاه مانیکور و پدیکور ناخن  برند پرومکس در چهار مدل مختلف MP53 ,MP22 ,MP16 .MP88  طراحی و تولید شده است. این دستگاه ها محصول کشور کُره هستند، بصورت آرگونومیک طراحی شده اند و مخصوص آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مردانه و زنانه می باشد. این دستگاه ها همانند سایر محصولات آرایشی زیبایی پرومکس به دلیل اصل بودن دستگاه ها، کیفیت مطللوب، قیمت مقرون به صرفه، خدمات پس از فروش، گارانتی دو ساله محصولات و مهم تر از همه داشتن استاندارد جهانیGS , CE طرفداران بسیاری دارند.

درحالت کلی دو مدل MP53 , MP88 بسیار شبیه هم هستند و تفاوت های آنها درسرعت دستگاه، وزن دستگاه و وزن سوهان دستگاه می باشد. هردو دارای کلیدهای چپ گرد/ راست گرد هستند، تک سَری دارند و طول کابلشان 150 سانتی متر می باشد.

دو مدل MP22 , MP16 نیز بسیار شبیه هم هستند و تفاوت های آنها در تعداد قطعات، سرعت دستگاه، وزن سوهان، تعداد پولیش ها و صفحات سمباده می باشد. هردو با آداپتور برق کار می کنند، تعداد سَری های متنوعی دارند و کیف مخصوص دارند.

مانیکور و پدیکور پرومکس

آرایشگرهای ناخن و افرادی که در سالن های آرایشی مسئول مانیکور و پدیکور هستند از این دستگاه ها برای حذف کردن پوست ها و قسمت های اضافی دور ناخن های دست و پا ، سوهان کردن، صاف کردن  و فرم دادن به ناخون های آقایان و بانوان استفاده می کنند. استفاده از این دستگاه ها بسیار ساده و آسان است و تمام افرادی که در کار مانیکور تبحر دارند به راحتی از این دستگاه استفاده می کنند. بر اساس مدل ناخن و فرم ناخن مورد نظر، باید سَری مورد نظر برای سوهان انتخاب شود. ناخن های دست و پا در عین ظرافت، بسیار حساس و شکننده می باشند. از این رو در حفظ بهداشت و سلامت آنها باید کوشا باشیم.

مانیکور و پدیکور پرومکس

مانیکور و پدیکور پرومکس

مانیکور و پدیکور ناخن پرومکس مدل MP88

دستگاه  MP88 با بدنه محکم  و پایه های ضد لغزش روی میز کار ثابت است. این دستگاه 1198 گرم وزن دارد و با ولتاژ جهانی 110-240 ولت کار می کند. سوهان دسته دارآن با سَری های قابل تعویض و کابلی به طول 1.5 متر به این پایه متصل می باشد. کابل 1.5 متری شبیه سیم تلفن بوده و به کاربر این امکان را می دهد تا آزادی عمل داشته و بدون مشکل گره خوردگی و پاره شدگی کابل به کار خود ادامه دهد. این دستگاه مانیکور بسیار مدرن بوده و با سرعت 35000 دور در دقیقه کار می کند. با استفاده از دکمه چرخشی تنظیم سرعت روی دستگاه و همچنین پدال پایی آن می توانید سرعت را کنترل کنید.

مانیکور و پدیکور پرومکس

کنار دکمه چرخشی تنظیم سرعت، یک کلید کوچک برای تغییر گردش سر سوهان از حالت چپ گرد به راست گرد قرار داده شده است و به آرایشگر شما این امکان را می دهد تا با سرعت عمل بالایی سوهان زدن را انجام دهد. سوراخ های ریز روی قسمت بالایی دستگاه محل قرار گیری سری سوهان می باشد. دسته سوهان این دستگاه سبک بوده و 135 گرم وزن دارد و به راحتی می تواند در دست کنترل شود. در صورت عدم استفاده از سوهان در محل مخصوص به خود در کنار پایه دستگاه قرار می گیرد. در قسمت پشت دستگاه یک عدد فیوز برای کنترل جریان برق، یک درگاه جهت اتصال پدال پایی و کلید تنظیم دستی/ پایی به چشم می خورند.

ویژگی های محصول:

سِری ساخت: کشورکُره

نوع کاربری: حرفه ای

حداکثر سرعت: 35،000 دور در دقیقه

طول کابل سوهان: 1.5 متر

دارای کلید گردشی چپ و راست

وزن  دسته سوهان: 135 گرم

نحوه عملکرد دستگاه: پدالی

وزن کل دستگاه: 1198 گرم

مجهز به :

–  بدنه ضد لغزشی با پایه های ثابت

–  سیم تلفن با قابلیت کشسانی 

–  پایه نگه دارنده دسته سوهان

–  قابلیت تنظیم سرعت موتور

–  ولتاژ جهانی

– پدال پایی

مانیکور و پدریکور پرومکس

 مانیکور و پدیکور ناخن پرومکس مدل MP53

دستگاه مانیکور و پدیکور پرومکس مدلMP53 از نظر امکانات و قابلیت ها همانند مدل MP88 می باشد. و تفاوت های آنها در میزان سرعت دستگاه می باشد. سرعت دستگاه را می توان به کمک کلید مربوطه(کلیدFOOT/HAND) که در پشت دستگاه قرار دارد؛ بصورت پدالی و یا دستی تنظیم نمود. بیشترین  سرعت دستگاه مدل MP53 برابر با 30،000 دور در قیقه می باشد. و این در حالی است که بیشترین سرعت مدل MP88 برابر با 35،000 دور در دقیقه است.

مانیکور و پدیکور پرومکس

تمام محصولات پرومکس بصورت آرگونومیک طراحی و تولید شده اند و از این رو دسته سوهان آن سبک وزن بوده و در استفاده طولانی مدت موجب ناراحتی کاربران نمی شود. در مدل MP53 یک پایه مخصوص قرار گیری سوهان  در نظر گرفته شده که در صورت عدم استفاده، دسته سوهان را روی آن قرار دهید.

ویژگی های محصول:

سِری ساخت: کشورکُره

نوع کاربری: حرفه ای

حداکثر سرعت: 30،000 دور در دقیقه

طول کابل سوهان: 1.5 متر

دارای کلید گردشی چپ و راست

وزن  دسته سوهان: 130 گرم

نحوه عملکرد دستگاه: پدالی

وزن کل دستگاه: 1153 گرم

مجهز به :

–  بدنه ضد لغزشی با پایه های ثابت

–  سیم تلفن با قابلیت کشسانی 

–  پایه نگه دارنده دسته سوهان

–  قابلیت تنظیم سرعت موتور

–  ولتاژ جهانی

– پدال پایی

مانیکور و پدیکور پرومکس

مانیکور و پدیکور ناخن پرومکس مدل MP22

دستها به عنوان پُرکاربرد ترین اعضای بدن همیشه در معرض ناراحتی ها و مشکلات قرار دارند. ساختارناخن بسیار ظریف و شکننده است، به خصوص اگرفردی مشکل کمبود کلسیم و آهن داشته باشد این نارسائی ها بر روی رشد ناخن ها نیز تاثیرگذار خواهند بود. با رعایت بهداشت دستها ومراقبت از ناخن ها، همیشه دستان زیبا یی خواهید داشت. کِرم زدن مرتب دستها و پاها پس از هر بار شست و شو، کوتاه کردن به موقع ناخن ها، دور گیری و حذف پوست های زاید با استفاده از دستگاه های مانیکور و پدیکور سلامت و زیبایی دست و پای شما را تضمین خواهند کرد.

یکی از مجموعه های کامل در زمینه مراقبت و زیبایی ناخن دستگاه مانیکور و پدیکور پرومکس مدل MP22 می باشد. روی بدنه دستگاه کلید روشن /خاموش و نشانگر مربوط به آن قرار گرفته است این مجموعه سی تکه ای دارای سَری های بسیار متنوعی می باشد که هرکدام برای انجام عملیات مختلفی به کار می روند.این سَری های مختلف عبارتند از: سه مدل ابزار سنگG8, G9, G12 ، یک عدد مته نیم میلی متری S14، دو مدل ابزار فلزی D5 , D23 ، یک مدل پولیش، سه عدد میله سنباده برای هر درجه یک مورد، سه عدد نگه دارنده ابزار لیوانی شکل که یکی روی دستگاه قرار گرفته و برای قرار دادن سوهان وسَری های روی آن  بکار می رود و دو مورد دیگر به عنوان ظرف یدکی هستند، سه مدل کاغذ سنباده که بصورت سنباده نرم، متوسط و زبربکار می روند و ازهر کدام 45 عدد وجود دارد. مجموعه سی تکه ای در یک کیف مخصوص نگهداری می شود. با استفاده از کیف نگهدارنده این محصول حمل و نقل آن راحت تر بوده وسَری های سوهان آن گم نخواهند شد.

برخی از افراد دوست دارند از ناخن های مصنوعی برای زیبایی بیشتر انگشتان خود استفاده نمایند. برای کاشت نگین و سوراخ کردن ناخون های مصنوعی از مته 0.5 میلی متری S14 استفاده می شود.  

مانیکور و پدیکور پرومکس

حداکثر سرعت این دستگاه 18000 دور در دقیقه می باشد. با استفاده از دکمه چرخشی روی پایه دستگاه می توان کنترل سرعت را در دست گرفت. کمترین میزان سرعت دراین دستگاه  8000 و بیشترین میزان آن 18000 دور در دقیقه می باشد. برای کارهایی مانند سوراخ کردن ازکمترین سرعت وبرای تمیز کردن و برق انداختن از بیشترین سرعت استفاده می شود. وزن دسته سوهان این دستگاه درمقایسه با مدل های قبلی سبک تر بوده و فقط 100گرم می باشد.

سمباده های کاغذی معمولا برای صاف کردن و فرم دادن قسمت انتهایی ناخن ها مورد استفاده قرار می گیرند. به کمک این سمباده ها می توانید ناخن های خود را به شکل های بادامی، بیضی، گلدانی و یا مربعی فرم دهید.

ویژگی های محصول:

سِری ساخت: کشورکُره

نوع کاربری: حرفه ای

حداکثر سرعت: 18،000 دور در دقیقه

بازه سرعت: 8000 – 18000

طول کابل سوهان: 1.5 متر

وزن کل دستگاه: 100 گرم

تعداد کل قطعات: 30 قطعه

طول کابل دستگاه: 60 سانتی متر

طول کابل آداپتور: 180 سانتی متر

مجهز به :

–  بدنه ضد لغزشی با پایه های ثابت

–  سیم تلفن با قابلیت کشسانی 

–  محل قرار گیری سوهان

–  قابلیت تنظیم سرعت موتور

دارای:

– سه مدل ابزار سنگ: G8, G9, G12

– مته نیم میلی متری S14

– دو مدل ابزار فلزی D5 , D23

– یک مدل  پولیش

– میله سنباده: سه عدد(برای هر درجه یک مورد)

– سه عدد نگه دارنده ابزار لیوانی شکل (دو عدد یدکی)

– سه مدل کاغذ سنباده(نرم، متوسط، زبر) ازهر کدام 45 عدد

مانیکور و پدیکور پرومکس

مانیکور و پدیکور ناخن پرومکس مدل MP16

دستگاه مانیکور و پدیکور ناخن مدل MP16 از دستگاه های زیبایی و مراقبت برند پرومکس است که در سالن های آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه همانند مدل MP22 با استفاده ازآداپتوری به طول کابل 180 سانتی مترکار می کند. روی بدنه دستگاه کلید روشن/خاموش و کنترل سرعت قرار گرفته اند. با چرخاندن کلید سرعت دربازه بین 3500 تا 12000 قابل کنترل خواهد بود. برای فرم دهی، سوراخ کردن ناخن مصنوعی، برق انداختن و شکل دهی ناخن ها از سرعت های متفاوتی استفاده می شود.

آرایشگران متبحر و با تجربه در سالن های زیبایی برای سوراخ کردن ناخن ها از سرعت آهسته، برای فرم دادن و یکدست کردن ناخن از سرعت معمولی و برای تمیز کردن و براق کردن ناخن از سرعت سریع استفاده می کنند.

مانیکور و پدیکور پرومکس

دستگاه مانیکور و پدیکور ناخن پرومکس مدل MP16 از 29 قطعه مختلف ساخته شده است. این دستگاه همانند مدل MP22 شامل قسمت های مختلفی می باشد.سه مدل ابزار سنگG8, G9, G12 ، یک عدد مته نیم میلی متری S14، دو مدل ابزار فلزیD5 , D23 ،  دو مدل پولیشS5 ,S3 ، سه عدد میله سنباده برای هر درجه یک مورد، سه عدد نگه دارنده ابزار لیوانی شکل که یکی روی دستگاه قرار گرفته و برای قرار دادن سوهان وسَری های روی آن  بکار می رود و دو مورد دیگر به عنوان ظرف یدکی هستند، سه مدل کاغذ سنباده که بصورت سنباده نرم، متوسط و زبر بکار می روند و ازهر کدام 4 عدد وجود دارد. مجموعه 29 تکه ای در یک کیف مخصوص نگهداری می شود.حمل و نقل و جابه جایی دستگاه توسط کیف آن راحت و آسان خواهد بود.

ویژگی های محصول:

سِری ساخت: کشورکُره

نوع کاربری: حرفه ای

حداکثر سرعت: 12،000 دور در دقیقه

بازه سرعت: 3500 – 12000

طول کابل سوهان: 1.5 متر

وزن کل دستگاه: 150 گرم

تعداد کل قطعات: 29قطعه

طول کابل دستگاه: 60 سانتی متر

طول کابل آداپتور: 180 سانتی متر

مجهز به :

–  بدنه ضد لغزشی با پایه های ثابت

–  سیم تلفن با قابلیت کشسانی 

–  محل قرار گیری سوهان

–  قابلیت تنظیم سرعت موتور

دارای:

– سه مدل ابزار سنگ: G8, G9, G12

– مته نیم میلی متری S14

– دو مدل ابزار فلزی D5 , D23

– دو مدل  پولیش S5 , S3

– میله سنباده: سه عدد(برای هر درجه یک مورد)

– سه عدد نگه دارنده ابزار لیوانی شکل (دو عدد یدکی)

– سه مدل کاغذ سنباده(نرم، متوسط، زبر) از هر کدام 4 عدد

مانیکور و پدیکور پرومکس
[/caption]
سوسیال نت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *