مقایسه اتومو با برترین برس های حرارتی

بررسی و مقایسه اتومو با بهترین برس های حرارتی

 بررسی و مقایسه اتومو با بهترین برس های حرارتی 

صاف کردن و آراستن موها در زمان بسیار کم یکی از دغدغه های خانم ها می باشد. وقتی برای رفتن به یک مهمانی عجله دارید و خیلی سریع می خواهید موهایتان را آراسته و زیبا کنید، برس برقی یک پیشنهاد ایده آل برای شماست.

شکل ظاهری این برس همانند برس های معمولی است که با جریان برق کار می کند و کار صاف کردن و خشک کردن موها را در زمان بسیار کم انجام می دهد. اتومو نیز یک وسیله برقی است که برای صاف کردن موها مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما با استفاده از برس برقی در زمان خیلی کمتری  شما می توانید موهای خود را صاف و زیبا کنید. البته توجه داشته باشید که برای صاف کردن موها، در استفاده از اتومو ابتدا باید به کمک سشوار موهای خود را خشک کنید و سپس از اتومو استفاده کنید. به منظور صرفه جویی در انرژی ها و هزینه ها  برندهای مختلف تولیدات محصولات آرایشی زیبایی به فکر طراحی و تولید برس های حرارتی افتادند. با استفاده از این دستگاه ها ضمن اینکه صاف کردن موها بهتر و سریعتر انجام می شود، شانه زدن موها نیز راحت تر می گردد.  هدف از بررسی برس های حرارتی مختلف، نادیده نگرفتن عملکرد دستگاه های برقی اتو مو یا سشوار نیست، بلکه معرفی نکات ضعف و قوت هر یک از این دستگاه ها می باشد تا کاربران انتخاب درستی از محصولات داشته باشند. در این مقاله می خواهیم ضمن بررسی برس های حرارتی؛ بهترین مارک های این محصول را برایتان معرفی نماییم.

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

برس های حرارتی همانند برس های معمولی هستند و بصورت مستقیم و غیر مستقیم با جریان برق کار می کنند. اکثر برس های حرارتی با برق 210-240 ولت کار می کنند؛ ولتاژ آنها یونیورسال است(در همه جای دنیا قابل استفاده هستند).برخی از برس های حرارتی بصورت شارژی بوده و با باتری کار می کنند که تعداد آنها محدود است و خارج از موضوع مقاله می باشد. برس حرارتی با استفاده از جریان برق و قابلیت تنظیم دما و انتقال آن از طریق دندنه های فلزی به سطح موها موجب می گردد موجها و ناهمواری های موجود روی سطح موها از بین برود و شما موهایی صاف و یکدست داشته باشید.

مزایای استفاده از برس های حرارتی عبارتند از:

–  حمل و نقل آسان

–  حجم دهنده موهای صاف و نازک

–  جلوگیری از تولید الکتریسیته ساکن

–  درخشان کردن موها با تولید یون منفی

– قابلیت تنظیم دما بر اساس جنس موهای مختلف

– کاربری راحت و آسان دارد؛ همانند استفاده از برس های معمولی است.

–  در مقابل استفاده از اتو مو و سشوار آسیب کمتری به موها وارد می کنند.

–  سرعت عمل بالا، در مقایسه با اتومو سطح وسیعی از موها را میتوان با برس حرارتی صاف کرد.

در مقاله راهنمای بهترین اتومو به انواع موها اشاره شده است و از تکرار مکررات جلوگیری می گردد. با توجه به جنس موها؛ استفاده از برس مو برای افراد با موهای نازک بسیار مناسب تر از اتومو می باشد. بطورکلی حرارت به موها آسیب می رساند و فرقی ندارد که شما اتومو استفاده می کنید، سشوار یا برس حرارتی! اما هرکدام از این دستگاه ها قابلیت ها و مزایایی دارند و اگر به طور صحیح  از دستگاه استفاده شود از میزان آسیب کاسته خواهد شد.

اتومو حرارت بالاتری نسبت به برس های حرارتی دارد و حرارت برای موها نازک؛ بخصوص کف سر بسیار مضر می باشد. علاوه بر آن برس های حرارتی به دلیل مجهز بودن به فنآوری یونیزاسیون ضمن آزاد سازی یون منفی از ایجاد الکتریسیته ساکن جلوگیری کرده و موجب درخشش و شادابی موهایتان می گردد. برس هایی که قابلیت یونیزه کردن موها را دارند به مراتب گران تر از دستگاه های هستند که فاقد این ویژگی می باشند. به همین دلیل شما می توانید هفته ای 2-3 مرتبه از برس حرارتی استفاده کنید. ولی با استفاده مکرر از اتومو بافت موها آسیب دیده و خسارات جبران ناپذیری به بار می آورد.

به افرادی که دارای موهای نسبتاً فری هستند نیز توصیه می شود برای صاف کردن موهایشان از برس های حرارتی کمک بگیرند . تا با خیال راحت بتوانند به کرات از این وسیله استفاده کنند. در مقابل افرادی که موهای بسیار حجیم فرفری دارند، استفاده از اتومو بهتر از برس حرارتی می باشد. برای انتخاب بهترین مارک اتومو نیز باید شناخت کاملی از انواع مختلف اتوموها داشته باشید و بتوانید با توجه به جنس و اندازه موهایتان بهترین را انتخاب کنید. زیرا اتومو برای صاف کردن موهای فر پُرپشت مناسب تر از برس برقی است. برای صاف کردن موهای خیلی بلند؛ استفاده از برس های حرارتی با پهنای زیاد توصیه می شود.

همچنین برای خشک کردن و صاف کردن موهای خیلی کوتاه نیز برس حرارتی مناسب تر از سشوار بُرس دار چرخشی است. برس های حرارتی که به برس های برقی نیز معروف هستند؛ سطح صاف دارند اما سشوار بُرس دار چرخشی همانند برس های پیچ دار می باشند و عملکردشان صرفا برای خشک کردن موها می باشد.

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

طراحی و وزن دستگاه:

شکل ظاهری همه برس های حرارتی برقی همانند بُرس های معمولی با صفحات گرد یا مربعی شکل می باشد با این تفاوت که برس های برقی سنگین تر و بزرگتر از برس های معمولی هستند.ابعاد و وزن برس های برندهای مختلف، متقاوت می باشد اما همه آنها از طراحی ارگونومیک برخوردار هستند و طراحی آنها به صورتی است که موقع استفاده مچ دست و بازو ها را خسته نمی کند. بهتر است جنس دسته آنها از رانرضد لغزش باشد و زیاد گرم نشود. برخی از مدل های بُرس برقی همانند اتو موها دارای نوک عایق حرارتی، دستکش نسوز و پد محافظ می باشند. کاربر به راحتی با هر دو دست از وسیله برقی استفاده می نماید و در صورت عدم استفاده آن را روی پد محافظ قرار میدهد.

قابلیت تنظیم دما:

برس هایی که از قابلیت تنظیم دمایی برخوردارند درمقایسه با سایر مدل ها بهتربوده و گرانترهستند. این دستگاه ها از یک صفحه نمایش دیجیتالی ویا نشانگرهای دیجیتالی برای نمایش دما برخوردارند. قابلیت تنظیم دما به افراد کمک میکند تا بر حسب حجم  و جنس موهایشان رنج دمایی مناسب را انتخاب کنند و به این ترتیب از آسیب دیدن موها در مقابل درجه حرارت بالا جلوگیری می شود.

مدت زمان گرم شدن:

اکثر اتوموها 15 ثانیه پس از روشن شدن گرم شده و آماده استفاده می باشند. اما در مورد بُرس های حرارتی، برحسب تعداد دندانه های سرامیکی آنها این مدت زمان متغیر می باشد. برخی از آنها 15-20  ثانیه بعد ازروشن شدن دستگاه گرم شده و قابل استفاده هستند . در مدل های دیگر نیز این مدت زمان به 60 ثانیه می رسد. یعنی پس از سپری شدن 1 دقیقه؛ زمان استفاده از دستگاه فرا می رسد. اختلاف چند ثانیه درمدت زمان گرم شدن تاثیر چندانی در روند کار دستگاه ندارد. اما وقتی بحث سرعت درمیان باشد، یک ثانیه نیز مهم است.

طول کابل:

طول کابل دستگاههای برقی نباید خیلی کوتاه باشند که کابر آزادی عمل نداشته ، میز آرایش را کنار پریز برق قرار دهد و یا مجبور به استفاده ازچند راهی کابل برق باشد. همچنین کابل های خیلی طویل نیز موجب گره خوردن و استهلاک کابل خواهد شد. معمولا برس های برقی دارای کابلی به طول 3 – 2.7 مترمی باشند که در نقطه اتصال کابل به بدنه دستگاه این کابل قابلیت چرخش 360 درجه داشته و حلقه آویز نیز دارد.

یونیورسال بودن:

دستگاه های برقی معتبر و به نام از ولتاژ برق جهانی برخوردار هستند و با ولتاژ 210-240 ولت کار می کنند. این ولتاژ در تمام دنیا قابل استفاده می باشد و کاربران محدودیتی دراستفاده از وسایل برقی ندارند. 

گارانتی دستگاه:

یکی از امتیازات ویژه دستگاه های برقی گارانتی تعمیر و تعویض قطعات آنهاست. محصولات اصل برندهای معروف مانند برند پرومکس که تمام محصولات آن از گارانتی دو ساله نگان سرویس  برخوردار هستند. خرید محصولاتی که از ویژگی  گارانتی بهره مند هستند؛ حس اعتماد را در کاربران برانگیخته می نامید و کاربر با اعتماد به آن برند از سایر محصولات نیز استفاده مینماید. 

برس های حرارتی یا برقی بر حسب جنس صفحاتشان به سه دسته تفسیم می شوند:

برس های حرارتی با صفحات تورمالین، برس های حرارتی با صفحات سرامیک، برس های حرارتی با صفحات تیتانیوم

در طراحی و ساخت تمام اتو موها و برس های حرارتی از المنت های حرارتی سرامیکی استفاده شده است. این المنت ها در اتو موها بصورت صفحات صاف و در برس های حرارتی به شکل دندانه های ریز روی سطح برس حرارتی قرار گرفته اند. به دلیل ساختار مولکولی سرامیک زودتر گرم می شود و پس از اینکه گرم شد دما را در تمام سطح فلز بصورت یکنواخت انتقال میدهد؛ همچنین موقع خاموش کردن دستگاه نیز به تدریج گرما را از دست میدهد. این المنت های سرامیکی با روکشی از سرامیک، تیتانیوم و یا تورمالین پوشش داده شده اند. تورمالین و سرامیک با آزادسازی یون منفی مانع از وزوز شدن موها می شوند. و به همین دلیل برس برقی و اتو موهایی که روکشی از تورمالین و سرامیک دارند در مقایسه با سایر دستگاه های فاقد این روکش بهتر هستند.مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتیدستگاه هایی که از روکش تیتانیوم  بهره برده اند نسبت به نوع دیگر دستگاه ها از درجه حرارت بیشتری برخوردار هستند. استفاده از این دستگاه ها به تبحر و مهارت خاصی نیاز دارد و بهتر است این وسایل در سالن های آرایشی مورد استفاده قرار بگیرند.

مشخصات و وِیژگی های ده مدل برتر بُرس حرارتی برقی در ادامه مطلب بیان می گردد و بصورت خلاصه در جدول زیر برخی از این مشخصات به نمایش گذاشته شده اند:

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

نام محصول: برس حرارتی بابیلیس مدل HSB101E

 برس حرارتی بابیلیس مدل HSB101E محصولی از کشور فرانسه می باشد. این برس با پهنای زیاد برای شانه زدن و صاف کردن انواع موهای کوتاه و بلند مناسب می باشد. صفحات سرامیکی آن با قابلیت یونیزه کردن و دندانه های سیلیکونی و پلاستیکی خیلی سریع گره های مو را باز کرده  و آنها را صاف و زیبا می نمایند.

ویژگی های محصول:

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

فنآوری تولید یون دارد: بله آیونیک می باشد.

روکش دندانه های شانه: سرامیکی

تعداد کل دندانه ها: 126 عدد

42 دندانه سرامیکی

50 دندانه سیلیکونی

34 دندانه پلاستیکی

قابلیت تنظیم دما دارد: بله

رنج درجه حرارت: 160 الی 200 درجه سانتی گراد

طراحی ارگونومیک

وزن: 340 گرم

ابعاد: 27 × 8 × 4 سانتی‌متر

نوع نمایشگر: LED

مساحت صفحه برس 60 سانتی متر مربع

طول کابل: 1.8 متر با قابلیت چرخش 360درجه

مجهز به قابلیت خاموشی اتوماتیک

دستگاه پس از 72 دقیقه استفاده کردن بصورت هوشمند خاموش می شود.

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

نام محصول: برس حرارتی صاف کننده مو پرومکس مدل 8000

برس حرارتی پرومکس محصول کشور کُره می باشد که در تمام دنیا نمایندگی های فعال دارد. این برس با دندانه های سرامیکی ساخته شده و از فنآوری تورمالین و آیونیک نیز در ساخت این برس استفاده شده است. قدرت دستگاه برابر با 47 وات است و با ولتاز یونیورسال کار می کند. این برس مجهز به 6 درجه دمایی متفاوت می باشد که در بازه بین 160 – 240 درجه سانتی گراد قابل تنظیم می باشند و درجه حرارت انتخاب شده بر روی صفحه دیجیتالی موجود روی دسته محصول قابل رویت می باشد. این برس از طراحی ارکونومیک برخوردار است و وزن آن 250 گرم می باشد؛ بسیار خوش دست بوده و در ابعاد 26 × 6 × 4.5 سانتی‌متر ساخته شده است. برس برقی پرومکس همانند سایر محصولات این برند از گارانتی دو ساله نگان سیستم برخوردار است.

ویژگی های محصول:

 

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

فنآوری تولید یون دارد: بله آیونیک می باشد.

روکش دندانه های شانه: تورمالین

قابلیت تنظیم دما دارد: بله

بازه درجه حرارت: 160 الی 210 درجه سانتی گراد

طراحی ارگونومیک

وزن: 250 گرم

ابعاد: 26 × 6 × 4.5 سانتی‌متر

قدرت دستگاه: 47 وات

طول کابل: 2.7 متر با قابلیت چرخش 360درجه

ولتاژ: ولتاژ جهانی دارد

نوع نمایشگر: LCD

مجهز به قابلیت خاموشی اتوماتیک

دستگاه پس از یک ساعت استفاده کردن بصورت هوشمند خاموش می شود.

نام محصول: برس حرارتی رمینگتون مدل CB7400

برند رمینگتون محصول کشور هلند است که در زمینه طراحی و تولید محصولات آرایشی برقی فعالیت میکند. این برند در شهرهای بزرگ نمایندگی فعال داردو برس برقی رمینگتون از محصولات پُر طرفدار این برند می باشد. شکل ظاهری این بُرس برقی همانند برس های مستطیلی معمولی کم عرض می باشد. تکنولوژی ساخت آن سرامیکی است اما قابلیت تولید یون ندارد. سه درجه دمایی 150 ، 190 و 230 درجه سانتی گراد به همراه نشانگرهای دیجیتالی روی دسته محصول قابل رویت می باشند. با فشردن دکمه روشن/خاموش روی برس برقی رمینگتون و سپری شدن مدت زمان 30 ثانیه برس برقی برای صاف کردن و شانه زدن موها آماده است.

ویژگی های محصول:

 

حداکثر دما:  230 درجه سانتیگراد

طول سیم: 1.8 متر

مدت زمان گرم شدن: 30 ثانیه

نوع نمایشگر: نشانگر LED

مجهز به دکمه‌ روشن/خاموش

قابلیت تنظیم دما دارد

جنس صفحات: سرامیکی

دارای 3 درجه حرارت 150 ، 190 و 230 درجه سانتی گراد

قابلیت صاف کردن مو بدون از بین بردن حجم طبیعی آن

کاهش میزان فر شدن موها

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

نام محصول: برس حرارتی جیمی مدل GM-2972

برس حرارتی جیمی محصول کشور چین می باشد. این برس حرارتی با درجه بندی فارنهایت کارمیکند و بیشترین دمای آن 500 درجه فارنهایت معادل  460 درجه سانتی گراد می باشد. جنس صفحات آن سرامیکی با قابلیت یونیزاسیون می باشد که برای صاف کردن و درخشان کردن موها بسیار مناسب است. این برس برقی از طراحی ارگونومیک برخوردار بوده، دکمه روشن/ خاموش و نمایشگرLCD آن روی دسته محصول قرار دارد.

ویژگی های محصول:

 

حداکثر دما: 500 درجه فارنهایت (260 درجه سانتی گراد)

طول سیم: 1.67 متر

نوع نمایشگر:LCD    

ولتاژ: ولتاژ جهانی دارد

مجهز به  دکمه‌ روشن/خاموش

قابلیت تنظیم دما دارد

جنس صفحات: سرامیک

رنج دمایی: 210-260 درجه سانتی‌گراد

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

نام محصول: برس حرارتی روزیا مدل HR767

برس حرارتی روزیا محصول کشور چین می باشد و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.صفحات سرامیکی آن دما را بصورت یکنواحت در سطح برس حرارتی پخش می نماید و به صاف کردن موها با سرعت بسیار بالا کمک می نمایند. دکمه کاهنده و افزاینده دما با نمادهای + و – نمایان می شوند؛ همچنین کلید روشن/خاموش و صفحه نمایشگر دیجیتالی بر روی دسته دستگاه قرار گرفته اند.

ویژگی های محصول:

 

خاموشی خودکار پس از60 دقیقه

نوع نمایشگر: LCD

ولتاژ: ولتاژ جهانی دارد

تکنولوژی ساخت: سرامیکی

نوع صفحات: پهن

مجهز به : دکمه‌ روشن/خاموش

قابلیت تنظیم دما دارد

رنج دما 220-240 :درجه سانتی‌گراد

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

نام محصول: برس حرارتی صاف کننده مو پروویو مدل PW-5112

این برس حرارتی محصول کشور آلمان است که درتهران و شهرهای بزرگ ایران نمایندگی دارد. برس برقی پروویو با طراحی ارگونومیک به رنگ سفید ساخته شده و ظاهرش همچون برس معمولی با دندانه های سرامیکی و سیلیکونی است. این برس حرارتی در 14 رنج دمایی مختلف قابل تنظیم است. تغییرات دمایی در نمایشگر LED روی دسته محصول قابل رویت است. این محصول از قابلیت خاموشی هوشمند در صورت عدم استفاده به مدت 30 دقیقه بهره مند است و خیلی سریع پس از روشن شدن گرم شده و قابل استفاده می باشد.  

ویژگی های محصول:

 

شانه‌کردن و صاف‌کردن همزمان موها

دارای نشانگر دما می باشد.

گرم شدن سریع

طراحی ارگونومیک

رنج دما: 240-140 درجه سانتي گراد

سيستم خاموشي خودکار دارد

خاموشي خودکار پس از30  دقیقه

دکمه‌ روشن/خاموش دارد

سيستم ايمني قفل دما دارد

قابل تنظيم در 14 دما

نوع نمايشگر LED

طول کابل:  2.5متر با قابلیت چرخش

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

نام محصول: برس حرارتی اکسیژن  OX-126 

برند اکسیژن محصولات آرایشی زیبایی برقی بسیار متنوعی دارد. این برند محصول کشور تایوان بود و برای صاف کردن موها یک وسیله بسیار جالب می باشد. در مقایسه با محصولات کشورهای مختلف شاید قابلیت های  مشابه زیادی نداشته باشد؛ اما با توجه به هزینه پایین این محصول کارآیی خوبی برای آرایش و زیبا سازی موها دارد. برس حرارتی اکسیژن  از نظر شکل ظاهری همانند برس معمولی است با صفحات سرامیکی و قابلیت گرم شدن در رنج دمایی بین 120-240 درجه سانتی گراد را دارد. این برس برقی 20 ثانیه بعد ازروشن شدن گرم شده و قابل استفاده است.

ویژگی های محصول:

 

جنس صفحات: سرامیک

نوع صفحات: متوسط

مدت زمان گرم شدن: 20 ثانیه

رنج دما:  240-120درجه‌ سانتی‌گراد

فن‌آوری تولید یون: خیر

سیستم خاموشی خودکار: خیر

دکمه‌ روشن/خاموش: بله

سیستم ایمنی قفل دما: خیر

قابلیت تنظیم دما: بله

صفحه نمایشگر: بله

دارای کیف مخصوص جهت حمل و نقل آسان

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

نام محصول: برس حرارتی صاف کننده مو بابیلیس مدل HSB100E

برس حرارتی بابیلیس مدل HSB100E  شبیه برس معمولی است؛ اما دندانه‌هایی دارد که داغ می‌شوند وبا الصاق حرارت به موها موجب صاف شدن موها  میگردد. این برس 126 دندانه‌ دارد که به سه دسته تقسیم می‌شوند. 42 عدد سرامیکی و بقیه دندانه‌ها پلاستیکی و سیلیکونی هستند روی سطح برس وصل هستند که آن هم از جنس سرامیک است  .دمای برس را می‌توان روی یکی از سه حالت 180،  190و 200 درجه‌ سانتی‌گراد تنظیم کرد. با تنظیم هرکدام از دماها، چراغ نشانگر مخصوص آن روی دسته‌ برس روشن می‌شود. هر کدام از رنج های دمایی برای موهای خاصی در نظر گرفته شده اند. موهای نازک با کمترین میزان دما، موهای صاف و معمولی با رنج متوسط و موهای فر با استفاده ازدمای ماکزیمم این برس حرارتی صاف و یکدست می شوند.

ویژگی های محصول:

طول سیم:3 متر

قابل تنظیم در:3

نوع نمایشگر: LED

پد نسوز دارد

دو خروجی یون  دارد.

قابلیت تنظیم دما دارد

جنس صفحات: سرامیک

مساحت صفحه‌ی برس: 60 سانتی‌متر مربع

سه دمای قابل تنظیم 180، 190و 200 درجه‌ سانتی‌گراد

دارای 126 عدد دندانه (42 عدد سرامیکی، 50 عدد سیلیکونی، 34عدد پلاستیکی)

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

نام محصول: برس حرارتی فیلیپس مدل BHH880

برس حرارتی فیلیپس از محصولات  کشر هلند می باشد که در ایران نیزشعبات فراروانی دارد. برس حرارتی فیلیپس مدل BHH880 دارای فناوری تورمالین است . صفحات سرامیکی آن در کنار این فنآوری موها را بهتر صاف میکنند و مانع از وزوز شدگی و خشکی بیش از حد موها می شوند.

ویژگی های محصول:

 

نوع صفحات: پهن

طول کابل: 1.8متر

قابلیت تنظیم دما: دارد  

دارای نشانگر نوری

دندانه گرماده: 111 عدد

مدت زمان گرم شدن:  50ثانیه

دندانه های برس: 247 عدد

زمان گرم شدن سریع: (50 ثانیه)

ابعاد: 48 × 75× 350 میلی متر

ابعاد سری برس: 60×116 میلی متر

خاموشی خودکار پس از 60  ثانیه

جنس صفحات : سرامیک تورمالین

رنج دمایی: 170 – 200 درجه سانتی‌گراد

دارای فناوری ThermoProtect :جلوگیری از دمای بیش از حد

طراحی 3 ردیفی دندانه‌ها برای محافظ از پوست سر در برابر گرما

قابلیت چرخش کابل برای جلوگیری از گره خوردن و درهم پیچیدن

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی

نام محصول: برس حرارتی مو پروسنس مدل HB 010

برس برقی پروسنس محصول کشور آلمان، یکی از بهترین صاف کننده های مو است. این بُرس مو حرارتی با صفحه مستطیلی شکل از صفحات سرامیکی با روکش کراتینه ساخته شده است. ضد الکتریسته بوده و برای صاف کردن انواع موها مورد استفاده قرار می گیرد. تمام قابلیت های یک برس حرارتی خوب را در این محصول می توان مشاهده نمود. فنآوری تولید یون، سیستم خاموشی خوشمند، ضد الکتریسیته، سیم گردان، قابلیت تنظیم دمایی و برای کراتینه کردن موها بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های محصول:

 

جنس صفحه برس: سرامیک

اندازه صفحه برس: متوسط

مدت زمان گرم شدن: 30 ثانیه

رنج دما: 180-230 درجه‌ سانتی‌گراد

سیستم خاموشی خودکار: ندارد

دکمه‌ روشن/خاموش: دارد

سیستم ایمنی قفل دما: ندارد

فن‌آوری تولید یون: دارد

قابلیت تنظیم دما: دارد

صفحه نمایشگر: ندارد

ضد الکتریسیته است.

مقایسه و بررسی اتو مو با بهترین برس های حرارتی


لطفا سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت ارسال دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید!


کلیدواژه : برس حرارتی
سوسیال نت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *